Komanda www.go4speed.lv/MS Rallijs izcīna jau otro uzvaru rallijsprinta čempionātā

21/07/2009 |

Info: Go4speed.lv
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Komandas ekipāžām izcīnot vienu otro un divas trešās vietas Valdemārpilī noslēdzies Latvijas rallijsprinta čempionāta piektais posms “Jaunība 2009”. Vienība www.go4speed.lv/MS Rallijs, kuras sastāvā brauca Elmārs Aukšmuksts/Vigo Rubenis (“Audi Coupe”), Mārtiņš Vītols/Ronalds Rozenbergs (“VAZ 2108”) un Normunds Orlovs/Jānis Kollis (“BMW Compact 318 ti”), izcīnījusi jau otro komandas uzvaru pēc kārtas.

1600 klasē Mārtiņš Vītols ar stūrmani Ronaldu Rozenbergu (“VAZ 2108”) arī šajā posmā saglabāja stabilu otro vietu, bet pirmo vietu izcīnīja pirmo četru posmu uzvarētāji Atis un Nauris Bruņinieki (“VW Golf II”). Vītols un Rozenbergs pirmajos divos ātrumposmos uzrādīja trešo rezultātu, taču pēc tam spēja izvirzīties sacensību vadībā. Tomēr divos pēdējos ātrumposmos ātrāki bija brāļi Bruņinieki. Komentē Mārtiņš Vītols “Šobrīd esam diezgan stabili otrajā pozīcijā un par čempionu titulu šogad cīnīties būs visai pagrūti – pārsvars ir liels. Atlikušos divus posmus, protams, centīsimies cīnīties par uzvaru un ceram saglabāt vismaz otro pozīciju šī gada čempionātā.”

Rezultātiem strauji mainoties ik pēc ātrumposma, spraigā cīņā 1600+ klasē Normunds Orlovs un Jānis Kollis (“BMW Compact 318 ti”) izcīnīja trešo vietu, kas palīdzēja ekipāžai izvirzīties arī kopvērtējuma trešajā pozīcijā. Stabili šajā rallijsprinta čempionāta posmā nobrauca un pirmo vietu izcīnīja Uldis Briedis un Monvīds Austrums (“Renault Clio”), aiz sevis atstājot Ģirtu Torganu/Rolandu Laizānu (“Renault Clio”). No šī posma pārsista kartera dēļ bija spiesti izstāties Kaspars Brencis/Armands Ziemelis (“Honda Civic Type-R”).

Pēc uzvaras pagājušajā posmā Elmārs Aukšmuksts un Vigo Rubenis (“Audi Coupe”) 4WD klasē šoreiz izcīnīja trešo vietu, palaižot priekšā pirmās vietas ieguvējus Mareku Švarcu-Švampānu/Gati Cimdiņu (“Subaru Impreza”) un otrās vietas ieguvējus Kasparu Breijeru/Gaidaru Aunu (“Audi 90”)/p>

Rallijsprinta “Jaunība 2009” absolūtajā ieskaitē un 4WD+ klasē ātrākie bija Jānis Vorobjovs/Guntars Zicāns (“Mitsubishi EVO VII”), izcīnot piekto uzvaru šosezon, jau divus posmus pirms čempionāta beigām nodrošinot sev Latvijas čempionu titulu.

“ROAD” klasē pirmajā vietā Mareks Vītols/Uģis Reņģe (“Mitsubishi Lancer”).

Komandu vērtējumā www.go4speed.lv/MSRallijs vienība izcīnīja 32 punktus un Latvijas čempionāta kopvērtējumā saglabā ceturto vietu. www.go4speed.lv/MSRallijs komandā startējošo ekipāžu Vītols/Rozenbergs atbalsta “Plaza Baltic”, savukārt Aukšmuksta/Rubeņa atbalstītāju pulkā autoserviss “Meirēni” un “Svētavots”.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool