J.Feldmanis/A.Jesse Kalnamuižā startē un finišē pirmie

05/05/2010 |

Info: Dace Janova
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Pirmo šīs sezonas rallija putekļu garša ir noķerta un vasaras sezona ir sākusies – 2.maijā notika Latvijas rallijsprinta sezonas 3.posms „Kalnamuiža 2010″. Ekipāža Jānis Feldmanis/Anrijs Jesse, kuri šoreiz mājās bija atstājuši Mitsubishi EVO X sporta auto un sacensībās piedalījās ar Subaru Impreza, šajā rallijsprintā startēja ar pirmo numuru. Lai gan rallijsprints sportistiem bija plānots vairāk kā gatavošanās Talsu rallijam, tieši Feldmanis/Jesse kāpa uz goda pjedestāla visaugstākā pakāpiena. Ekipāža apsteidza savus tuvākos sekotājus Mārtiņu Svili/Aivi Aizsilnieku par 7, 3 sekundēm, uzvarot 4 WD OPEN klasē un rallijsprinta absolūtajā kopvērtējumā.

Pēc apbalvošanas ceremonijas rallijsprinta organizatori bija parūpējušies par pārsteigumu uzvarētājiem – Jānis un Anrijs varēja izbaudīt peldi īstā piena vannu viesību namā „Kalnamuiža”, un šo balvu ekipāža novērtēja īpaši atzinīgi.

Nākamās sacensības, kur piedalīsies Pērcauto-racing ekipāža, ir pavisam drīz – pēc pāris nedēļām redzēsim viņus Talsu rallija ātrumposmos.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool