Apbalvoti LAF SAK 2017.gada sezonas uzvarētāji

10/12/2017 |

Foto: Dace Janova, www.4rati.lv

9.decembrī  Saulkrastos, „Minhauzena Undā” tika apbalvoti un sveikti LAF Standartauto komisijas pārziņā esošo sporta veidu  – minirallija un rallijsprinta 2017.gada sezonas ātrākās ekipāžas.

Latvijas 2017. gada kausa izcīņas minirallijā kopvērtējumā 1600 klasē uzvara brāļu Armanda un Ivara Cīrulnieku duetam, otrie  Atis Līcis un Mārcis Rode, bet trešie – Ingus Kalniņš Kalenieks ar stūrmani Ediju Bamši.

2000 klasē minirallija sezonā uzvara Klāvam Dannem ar Kārli Roziņu, otrie Ēriks Kursišs un Agija Alle Kursiša, un trešo vietu ir izcīnījuši Miks Ķenavs un Armands Ķenavs.

Minirallija 2WD klases uzvarētāji sezonas kopvērtējumā Gvido Rozenblūms ar stūrmani Induli Kalniņu, otrajā vietā Gints Lapsa un Kaspars Linde, trešā vieta Mārtiņa Muižnieka un Kristapa Štāla ekipāžai.

4WD klasē minirallija 2017.gada sezonā ātrākie bijuši Lauris Ozerovs un Gatis Jansons, aiz viņiem Nika un Didža Kanderu ekipāža, kā arī  Raimonds Dūcis un Elvis Špehts.

4WD+ vērtējumā pirmie Kristaps Sarmis un Sandris Druks- Jaunzems, otrie – Jānis un Didzis Ozoliņi, trešā vieta Jānim Lambertam ar Denisu Sergijenko.

Par ātrāko minirallija junioru 2017.gadā tika atzīts Madars Dīriņš  ar stūrmani Gunti Dīriņu.

Pirmā vieta minirallija komandu ieskaitē šogad pienākas “Rude Racing”   un viņiem seko “Kurzeme Racing Team”.

Rallijsprinta čempionāta kopvērtējumā 1600 klasē šosezon pirmie viesi no Polijas, Sebastian Chrzanowski un Adam Binieda. Aiz viņiem Toms Zeļezņevs ar Līgu Liepiņu, bet trešie Aigars Berkolds un Kaspars Ozers.

Uzvaru 2WD Open vērtējumā izcīnījuši Dans Leščs un Raitis Ripelis, nākamais pjedestāla pakāpiens Uldim Lepiksonam un Aināram Šteinbergam, trešā vieta Aleksandram Jakovļevam ar stūrmani  Valēriju Maslovu.

4WD vērtējumā par uzvarētājiem 2017.gadā kļuvuši  Mareks Švarcs – Švampāns un Armands Lūkins, otrajā vietā Mikus Neško un Mārtiņš Briedis, savukārt trešie ir Vigo Rubenis un Kristaps Eglīte.

Rallijsrinta 4WD Open konkurencē uzvarētāji ir Ingus Eislers un Mārtiņš Tūters, otrajā vietā Lietuvas ekipāža Vitalijus un Vytenis Plastininas, trešajā vietā Emīls Blūms un Didzis Eglītis.

Klasikas kausā uzvara 2017. gada sezonas kopvērtējumā Jānim Strazdiņam un Jānim Grīnbergam, otrā vieta Andrim Voveram un Uldim Augulim, trešā Tomam Bindem un Oskaram Bormanim.

Komandu vērtējumā pirmā vieta Vides Tehnikas rallija komandai un otrie šosezon starp komandām Svētavots -Mažeikių auto sporto klubas.

Skaļākās ovācijas apbalvošanas pasākumā tika veltītas Mareka Švarca – Švampāna un Armanda Lūkina ekipāžai, kuri šogad kļuva par Latvijas sporta meistariem autosportā.

Čempionu goda nosaukumu rallijsprintā 2017. gada sezonā ir izcīnījuši Sebastian Chrzanowski un Adam Binieda, Dans Leščs un Raitis Ripelis, Mareks Švarcs – Švampāns un Armands Lūkins, Ingus Eislers un Mārtiņš Tūters.

Apbalvošanas ceremonijas noslēgumā LAF SAK Padomes vadītājs Juris Mūrnieks izteica pateicību Padomes locekļiem par ieguldīto darbu 2017.gadā un aicināja visus klātesošos uz LAF SAK biedru pilnsapulci, kas notiks Biķernieku kompleksajā sporta bāzē 16.decembrī.

Info: Dace Janova, LAF SAK preses sekretāre

 

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool