Žalas/Mālnieka ekipāža vadībā Rokišķu rallijā

04/08/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Ar pirmajiem ātrumposmiem jau piektdien, 3. augustā Lietuvā startēja “Samsonas Rally Rokiškis 2018” autosacīkstes, kas šogad pulcējušas vienkopus daudzas spēcīgas ekipāžas no dažādām valstīm. Pašlaik rallija vadībā ir mājinieks Vaidots Žala un latviešu stūrmanis Andris Mālnieks, kuri startē ar “Škoda Fabia R5” automašīnu.

“Samsonas Rally Rokiškis 2018” šogad ir Lietuvas rallija čempionāta (LARČ) trešais un Baltijas rallija kausa izcīņas (“Baltic Rally Trophy”) ceturtais posms. Uz starta stājušās vairāk par 60 ekipāžām, ieskaitot sportistus no Latvijas.

Piektdien dalībnieki veica pirmos piecus ātrumposmus. Tajos visos ātrākos rezultātus sasniedza Vaidota Žalas un Andra Mālnieka duets, dienas izskaņā tuvākā sekotāja, lietuvieša Giedra Notkusa (“Mitsubishi Lancer Evo IX”) ekipāžu pārspējot jau par 40 sekundēm. Vēl četras sekundes tālāk seko igaunis Egons Kaurs (“Ford Fiesta”).

Augsto septīto vietu absolūtajā ieskaitē ieņem Jānis Vorobjovs un Ivo Pūķis (“BMW M3”), kuri ir ātrākie no viena tilta piedziņas ekipāžām un pirmie arī Lietuvas čempionāta LARČ5 grupā. Dmitrijs Feofanovs un Normunds Kokins (“Mitsubishi Lancer Evo X”) pašlaik ieņem 12. pozīciju, kā arī ir otrie Baltijas kausa ieskaitē un Lietuvas čempionāta LARČ2 grupā.

Uz starta stājušies arī Ralfs Sirmacis un Ralfs Igaveņš (“Peugeot 208 R2”), kuriem kopējā ieskaitē 20. vieta. Starp 2WD ekipāžām sportisti ir sestie, bet Baltijas kausa ieskaitē ieņem piekto vietu.

Sacensības noslēgsies šodien, kad tiks veikti vēl astoņi ātrumposmi.

REZULTĀTI

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool