WRC piloti Noivils un Mikelsens Moncas rallijā dalīs vienu mašīnu

14/11/2017 |

Foto: Guido De Bortoli

Vieni no ātrākajiem braucējiem pasaules rallija čempionātā, Tjerī Noivils un Andreass Mikelsens, decembra sākumā piedalīsies ikgadējā Moncas rallijā, turklāt ātrumposmos pārmaiņus pildot pilota un stūrmaņa pienākumus.

Leģendārajā Moncas trasē, Itālijā notiekošais asfalta rallijs “Monza Rally Show” šogad risināsies no 1. līdz 3. decembrim. Pirmajā dienā tiks veikti divi ātrumposmi, otrajā notiks četri, bet trešajā dienā – vēl trīs. Kopējā veicamā distance ātrumposmos sastādīs vairāk par 168 km, kamēr vēsturiskajām mašīnām rallija garums īsāks – tikai 74 km.

Tradicionāli šajās sacīkstēs startē dažādu motoru sporta disciplīnu slavenības, un izņēmums noteikti nebūs arī šis gads.

Lai gan oficiālais dalībnieku saraksts vēl nav zināms, noskaidrojies, ka startam gatavojas pasaules čempionāta komandas “Hyundai” braucēji. Viens no tiem būs Tjerī Noivils, kurš Moncas rallijā startējis jau iepriekš, bet otrs – Andreass Mikelsens. Zīmīgi, ka abi brauks ar vienu 2016. gada specifikācijas “Hyundai i20 WRC” automobili, turklāt ik pa laikam abiem no viņiem sēžoties pilota sēdeklī.

“Pēc 2015. gada sacensībām, kad finišēju otrais, piekāpjoties tikai Valentino Rosi, nevarēju vien sagaidīt, kad varēšu atgriezties,” atzīst pasaules rallija čempionāta otrajā vietā esošais Noivils. “Toreiz ļoti izbaudīju braukšanu un esmu drošs, ka šoreiz kopā ar Andreasu, dalot mašīnu uz diviem, būs vēl jautrāk. Līdzjutēji Moncā ir sevišķi un vienmēr ir patīkami braukt, kad jūtams tāds fanu atbalsts.”

Izmantotie resursi:
www.wrc.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool