WRC līderis Noivils uz trim sezonām pagarina līgumu ar “Hyundai”

13/09/2018 |

Foto: wrc.com

Beļģu autosportists Tjerī Noivils, kurš šobrīd ir līderis pasaules rallija čempionātā (WRC), pagarinājis līgumu ar “Hyundai Motorsport” rūpnīcas komandu uz nākamajām trim sezonām.

Tuvāko nedēļu laikā gaidāmi vairāki interesanti paziņojumi no braucējiem un komandām, bet 30 gadus vecais Noivils ir pirmais no tiem, kam līguma termiņš tuvojas beigām, bet, kurš jau nodrošinājis savu nākotni čempionātā.

2014. gadā tieši viņš atnesa “Hyundai” rūpnīcai pirmo uzvaru pasaules čempionātā, tobrīd aizvadot pirmo sezonu tās sastāvā, bet pēdējos gados bijis galvenais konkurents titulētajam Sebastjēnam Ožjē.

“Esmu priecīgs par jauno līgumu,” atzīst Noivils. “Pēdējo sezonu laikā esam daudz progresējuši un vienmēr esmu gribējis pakāpeniski būvēt savu karjeru kopā ar šo komandu. Kopš 2014. gada mums kopā bijuši daudzi īpaši mirkļi, kopā pārdzīvotas arī grūtības.”

Šobrīd par savu nākotni domā arī pašreizējais WRC čempions Ožjē, kurš veic pārrunas par atgriešanos “Citreon” sastāvā. Zināms, ka “Citroen” noskatījusi ne vien pašreizējo “M-Sport” pilotu, bet arī Esapeku Lapi, kurš pārstāv “Toyota”.

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool