Vorobjovs/Pūķis piektie pēc Lauzicas rallija pirmās dienas

04/11/2017 |

Foto: rallyebild.de

Šajā nedēļas nogalē Vācijā norisinās ikgadējais Lauzicas rallijs, uz kuru arī šogad devušies sportisti no Latvijas. Pēc aizvadītajiem piektdienas ātrumposmiem Jāņa Vorobjova un Ivo Pūķa ekipāža ieņem augsto piekto vietu.

Šogad “ADMV Lausitz Rallye 2017” norisinās jau 20. reizi. Sacensības reizē ir sestais posms “Central Rally Trophy” un “Baltic Rally Trophy” seriālos, kā arī “Schotter Cup” devītais posms. Uz sacīkstēm devušies arī vieni no ātrākajiem latviešu braucējiem, Jānis Vorobjovs un Ivo Pūķis, kuri startē ar “Mitsubishi Lancer Evo X”

Lauzicas grants rallija pirmajā dienā tika veikti četri ātrumposmi. Tajos visos Vorobjovs/Pūķis uzrādīja piekto labāko rezultātu un šo pozīciju ieņem arī dienas izskaņā, vadošajai ekipāžai zaudējot 43 sekundes.

Dienas izskaņā uz pirmo vietu pacēlās norvēģis Anderss Grondals (“Ford Fiesta R5”), kuram tikai 1 sekundi zaudē vācietis Matiass Kāle (“Škoda Fabia R5”). Tālāk seko vācu pilots Princis Alberts no Turnu un Taksisu dzimtas (“Škoda Fabia R5”) un čehs Jaroslavs Orsāks (“Ford Fiesta R5”).

Vorobjova ekipāža līdz ar to zaudē tikai ar R5 klases spēkratiem startējošajiem braucējiem, turklāt vairāki, kas arī startē ar šādiem auto, ir aizmugurē. Orsāks turklāt ir tikai sekundi priekšā, bet tuvākais sekotājs atpaliek pusminūti.

Sestdien notiks vēl astoņi ātrumposmi.

Lauzicas rallija rezultāti pēc SS4:

Vieta Pilots Auto Rezultāts
1. Anders Grøndal Ford Fiesta R5 30:27.6
2. Matthias Kahle Škoda Fabia R5 +1.0
3. Albert von Thurn und Taxis Škoda Fabia R5 +33.1
4. Jaroslav Orsák Ford Fiesta R5 +42.6
5. Jānis Vorobjovs  Mitsubishi Lancer Evo X +43.9
6. Kristian Poulsen Škoda Fabia R5 +1:15.1
7. Carsten Mohe  Ford Fiesta R5 +1:39.7
8.
Algot Öberg  Subaru Impreza WRX STi +1:46.0
9.
Hermann Gassner Mitsubishi Lancer Evo X +1:54.1
10.
Tomasz Gryc Ford Fiesta R5 +2:16.9
Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool