Vorobjova/Pūķa ekipāža startēs Braslavas rallijā

19/10/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv |

Šajās brīvdienās, 20. un 21. oktobrī Baltkrievijā norisināsies rallijsprinta sacensības “Braslav 2018”, kurās dalību apstiprinājuši arī latviešu sportisti Jānis Vorobjovs un Ivo Pūķis.

Iepriekš Braslavas rallijs bijis iekļauts gan Baltkrievijas, gan Krievijas rallija čempionātā, bet šogad šīs sacensības būs sezonas noslēgums, kurā reizē notiks cīņa “BMW Rally Mono Cup” ieskaitē un Baltkrievijas rallijsprinta kausa vērtējumā.

Visi pieci ātrumposmi risināsies svētdien, 21. oktobrī un būs 15-16 kilometrus gari. To kopējā distance sastādīs 81 km, bet vēl 99 km būs jāmēro pārbraucienos. Uz starta stāsies gan rallijsprinta, gan rallijreida ekipāžas.

Starp 25 pieteiktajām ekipāžām rallijsprinta ieskaitē startēs arī Vorobjovs/Pūķis, kuri pēc vairāku mēnešu pārtraukuma atkal sēdīsies “Mitsubishi Lancer Evo X” automašīnā. Ar šādu spēkratu viņi šogad brauca tikai Ukrainas “Rally Galicia”, kur guva uzvaru absolūtajā ieskaitē, un “Rally Talsi”, kur triumfēja savā klasē.

Šosezon Vorobjovs/Pūķis piedalījušies sacensībās visās Baltijas valstīs, vairumā notām startējot ar aizmugurējās piedziņas “BMW M3”. Pēdējās no tām gan nav izvērsušās veiksmīgas, jo piedzīvotas izstāšanās. Neskatoties uz to, sportisti kļuva par 2018. gada Latvijas čempioniem “LRČ 5” grupā, savukārt Lietuvas čempionātā “LARČ 5” vērtējumā izcīnīja godalgoto otro vietu.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool