Vorobjova/Pūķa ekipāža Braslavas rallijā izcīna otro vietu

22/10/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv |

Svētdien Baltkrievijā notikušajās rallijsprinta sacensībās “Braslav 2018” uz starta izgāja Jāņa Vorobjova un Ivo Pūķa ekipāža, kas finišu sasniedza ar izcīnītu otro vietu absolūtajā ieskaitē.

Sacensību kopējā distance sastādīja nepilnus 200 km, no kuriem piecos ātrumposmos bija jāmēro 81 km. Šis bija Baltkrievijas rallijsprinta kausa izcīņas sezonas noslēdzošais, sestais posms. Cīņa norisinājās svētdien, 21. oktobrī.

Vorobjovs ar Pūķi tikai trešo reizi šosezon sacensībās startēja ar pilnpiedziņas “Mitsubishi Lancer Evo X”. Lai gan vairākkārt izdevās sasniegt ātrākos rezultātus, rallijsprinta kopvērtējumā nācās ierindoties otrajā vietā, uzvarētājam zaudējot 16 sekundes.

Uzvaru sacīkstēs izcīnīja spēcīgais baltkrievu pilots Sergejs Vjazovičs, kurš savā karjerā ne reizi vien kļuvis par rallija čempionu, ar panākumiem startējis arī Dakaras rallijā. Arī viņš uz starta stājās ar “Mitsubishi Lancer Evo X” automašīnu, gūstot kārtējo uzvaru Baltkrievijas rallijsprinta kausā, kur šogad viņš bijis nepārspējams.

Trešajā vietā finišēja Jevgēņijs Čikiņevs ar “Mitsbishi Lancer Evo VIII”, taču viņš sacīkšu abām ātrākajām ekipāžām pazaudēja vairāk par trim minūtēm.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool