“Volkswagen” prezentē jauno pasaules čempionāta rallija auto

06/12/2017 |

Foto: Volkswagen Motorsport

Kompānija “Volkswagen Motorsport” otrdien oficiāli prezentēja savu jauno rallija auto “Polo GTI”, kas jau nākamgad būs redzams WRC2 pasaules čempionātā.

Lai gan rūpnīcas komanda vairs neplāno piedalīties pasaules rallija čempionātā, šo mašīnu “Volkswagen” klientu departments piedāvās privātajām vienībām un sportistiem.

“Volkswagen” komanda bija neapturama WRC klasē no 2013. līdz 2016. gadam, un zināšanas, kas iegūtas šajā laikā, izmantotas jaunās mašīnas izgatavošanā. Novembra vidū ar šo R5 klasei atbilstošo spēkratu sākti intensīvi testi, un Francijā jau nobraukti daudzi kilometri gan pa grants, gan asfalta ceļiem. Šomēnes testi tiks turpināti Lielbritānijā.

Homologācijas procesu plānots iziet nākamās vasaras beigās, un īsi pēc tam “Volkswagen Polo GTI R5” jau būs redzama trasē.

“Sākotnēji testi norisinājušies bez jebkādām problēmām,” stāsta “Volkswagen Motorsport” tehniskais direktors Fransuā-Havjērs Demaisons. “Braucēju atsauksmes bija ļoti pozitīvas. Bija svarīgi savākt kopā pieredzējuši inženieru un mehāniķu komandu, lai attīstītu šo mašīnu un padarītu to spējīgu uzvarēt pasaules čempionātā.”

Izmantotie resursi:
www.wrc.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool