Tuvojas rallijs “Alūksne 2018”

23/11/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

2018. gada 19. un 20. janvārī Alūksnes novadā norisināsies rallija un rallijsprinta jaunās sezonas atklāšanas sacensības. Organizatori trešdien publiskoja rallija gidu, kas sniedz plašāku ieskatu gaidāmajās autosacīkstēs.

Rallijs “Alūksne” veiksmīgi tiek organizēts kopš 2011. gada. Šoreiz tas norisināsies jau astoto reizi un apvienos trīs dažādus divu valstu čempionātus. Rallijs “Alūksne 2018” ietvers Latvijas rallija čempionāta, Latvijas rallijsprinta čempionāta, kā arī Lietuvas rallijsprinta čempionāta pirmos posmus.

Rallijs un rallijsprints tiks atklāts ar ceremoniālo startu 19. janvārī plkst. 19:00 Alūksnē, Brūža ielā 7 (pie Alūksnes Kultūras centra). Rallijsprinta tehniskais starts – 20. janvārī no plkst. 9:45 Alūksnē, Rūpniecības ielā 2P.

Rallija sacensības notiks deviņos ātrumposmos, no kuriem divi tiks aizvadīti diennakts tumšajā laikā (četri no ātrumposmiem būs jāveic divas reizes). Rallijsprinta sacensības tikmēr notiks sešos ātrumposmos (trīs ātrumposmi, kas veicami divreiz). Kopējais trases garums rallijā būs līdz 297 km, rallijsprintā – līdz 185 km. Garākais plānotais ātrumposms būs līdz 17 km, bet īsākais – no 7 km.

Papildus nolikums tiks publicēts portālā “autorally.lv” šī gada 19. decembrī, kad sāksies arī dalībnieku pieteikumu pieņemšana. Pieteikšanās notiks līdz nākamā gada 12. janvārim, bet 15. janvārī paredzēta starta numuru publicēšana.

Ralliju “Alūksne 2018” rīko biedrība “Autosporta klubs Alūksne” sadarbībā ar LAF un Alūksnes novada pašvaldību.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool