“Toyota” WRC komanda bāzēsies Tallinā

24/10/2017 |

Foto: NOBE

Šobrīd Igaunijas galvaspilsētā Tallinā tiek būvēta darbnīca, kur savu mājvietu jau pavisam drīz radīs pasaules rallija čempionātā startējošā “Toyota” komanda. Kā zināms, nesen tai uz nākamo sezonu pievienojās igauņu pilots Ots Tanaks.

Tallinā jau kādu laiku notiek celtniecības darbi būvei, kuras īpašnieks ir Tomijs Makinens un viņa darbnīca “Tommi Makinen Racing”. Jāatgādina, ka tieši Makinens ir “Toyota Gazoo Racing” komandas vadītājs un viņa darbnīcā, kas līdz šim darbojusies Somijā, tiek sagatavoti pasaules čempionātā startējošie “Toyota Yaris WRC” sacīkšu automobiļi.

Šobrīd vēl nav skaidri zināms, kad “Toyota” komanda pārcelsies uz jaunajām telpām, taču skaidrs, ka tas notiks visai drīz.

2018. gada sezonā “Toyota” sastāvā startēs Ots Tanaks, kurš līdz šim braucis britu rūpnīcas “M-Sport” paspārnē un šobrīd ir pasaules čempionāta vicelīderis, divus posmus pirms sezonas beigām saglabājot nelielas izredzes uz titulu. Tāpat komandā turpinās braukt Jari-Mati Latvala un Esapeka Lapi.

Juho Hanninens savu vietu WRC komandā zaudējis, taču soms visticamāk paliks strādāt “Toyota” rindās. Paredzams, ka viņa galvenais uzdevums būs attīstīt jauno R5 klases mašīnu, kuras izstrāde notiks tieši Tallinā.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool