Tanaks atzīts par Igaunijas gada labāko sportistu

28/12/2017 |

Foto: Twitter.com/marguskiiver

Rallija pilots Ots Tanaks atzīts par 2017. gada labāko sportistu Igaunijā. Šogad viņš aizvadīja savu labāko sezonu, izcīnot trešo vietu pasaules rallija čempionātā (WRC).

“Spordiaasta Tähed 2017” noslēguma ceremonijā, kas notika trešdien, 27. decembrī Tanaks tika atzīts par aizvadītā gada Igaunijas labāko sportistu, pārspējot tādus pretendentus uz šo balvu kā Nikolajs Novosjolovs (paukošana), Janeks Eiglane (desmitcīņa), Heiki Nabi (grieķu-romiešu cīņa), Ragnars Klavans (futbols), Roberts Tehts (volejbols) un Rasmuss Haugasmegi (ūdens motosports).

Tanaks šogad turpināja pārstāvēt britu komandu “M-Sport”, uzvarēja divos WRC posmos, kādu laiku bija pretendents uz pirmo vietu, bet sezonu noslēdza trešais, piekāpjoties savam pāriniekam Sebastjēnam Ožjē no Francijas, kurš kļuva par čempionu, un beļģim Tjerī Noivilam no “Hyundai” vienības.

Šogad Ots Tanaks arī kļuva par gada labāko WRC pilotu līdzjutēju balsojumā, kā arī tika kronēts par pasaules rallija čempionu kā viens no titulu ieguvušās “M-Sport” komandas locekļiem.

Izmantotie resursi:
www.delfi.ee

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool