Tanakam neveiksme treniņā, pirmo ātrumposmu aptur

08/03/2019 |

Foto: Toyota Gazoo Racing

Pasaules rallija čempionāta trešais posms, kas šonedēļ norisināsies Meksikā, ar neveiksmi treniņbraucienos iesācies igaunim Otam Tanakam, kuru piemeklēja tehniskas problēmas.

Pēc izcīnītās trešās vietas Montekarlo rallijā un uzvaras Zviedrijā Tanaks kļuvis par pasaules čempionāta līderi. Tas arī nozīmē, ka sezonas pirmajās grants sacīkstēs Meksikā šodienas ātrumposmos viņam būs jādodas pirmajam, kas var ietekmēt rezultātus.

Tikmēr jau ceturtdien Meksikas rallija ietvaros notika “shakedown” sesija jeb treniņbraucieni, kas aizvadīti 5.31 km garā ātrumposmā. “Toyota Gazoo Racing” komandas sportista Tanaka WRC auto jau pirmajā mēģinājumā piedzīvoja tehniskas problēmas, pēc kā igauņu pilots neriskēja to no jauna darbināt, lai nerastos vēl kādi papildus bojājumi, līdz ar to tā tika nogādāta atpakaļ servisa parkā ar evakuatoru.

Ātrāko laiku treniņā sasniedza Tanaka komandas biedrs Kriss Mīke, bet pirmajā trijniekā iekļuva arī “Hyundai” piloti Andreass Mikelsens un Tjerī Noivils.

Savukārt vakarā startēja pirmais ātrumposms Gvanahvato pilsētā, ko tomēr apturēja un neturpināja, jo salūza viens no paaugstinājumiem, kas bija ierīkots kā mākslīgais tramplīns.

Meksikas rallija “shakedown” rezultāti:

Vieta Pilots Auto Rezultāts
1. Kris Meeke Toyota Yaris WRC 3:44.2
2. Andreas Mikkelsen Hyundai i20 Coupe WRC + 0.1
3. Thierry Neuville Hyundai i20 Coupe WRC + 0.3
4. Dani Sordo Hyundai i20 Coupe WRC + 0.4
5. Sébastien Ogier Citroën C3 WRC + 0.9
6. Jari-Matti Latvala Toyota Yaris WRC + 1.2
7. Elfyn Evans Ford Fiesta RS WRC + 1.3
8. Esapekka Lappi Citroën C3 WRC + 2.5
9. Teemu Suninen Ford Fiesta RS WRC + 4.3
10. Benito Guerra Skoda Fabia R5 + 15.7

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool