SRT komanda izbraukumiem pilno sezonu turpinās Zviedrijā

31/05/2018 |

Foto: Sports Racing Technologies

Latviešu vienība “Sports Racing Technologies” (SRT) un tās pilota Nikolaja Grjazina ekipāža šo autosporta sezonu turpinās ar Zviedrijas rallija čempionāta posmu “Rally Askersund 2018”, kas norisināsies nedēļas nogalē.

Nikolaja Grjazina un Jaroslava Fjodorova ekipāža ar “Škoda Fabia R5” automobili šogad smēlusies pieredzi sacensībās dažādās valstīs. Latvijā sportisti izgāja uz starta vien rallijā “Sarma”, kur izcīnīja uzvaru, tāpat nesen aizvadīts Eiropas rallija čempionāta posms Kanāriju salās, kur ekipāža finišēja augstajā otrajā vietā kopējā ieskaitē un uzvarēja “ERC Junior U28” vērtējumā.

Paralēli Grjazins ar SRT komandas palīdzību aktīvi smeļas pieredzi dažādās nacionāla mēroga sacensībās. Šogad jau startēts gan Norvēģijā, gan Somijā un Itālijā.

Pirmo reizi šosezon Grjazins/Fjodorovs startēs Zviedrijā, šīs valsts čempionāta ceturtajā posmā “Rally Askersund 2018”. Priekšā stāsies daudzas spēcīgākās vietējās ekipāžas gan ar R5 klases spēkratiem, gan WRC klases auto, līdz ar to cīņa par pjedestālu nebūs viegla.

“Rally Askersund 2018” notiks 1. un 2. jūnijā, ātrumposmiem norisinoties pa grants ceļiem.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool