Spēcīgas latviešu ekipāžas dodas uz Igaunijas “Viru Ralli 2018”

13/06/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

15. un 16. jūnijā ar sacīkstēm “Viru Ralli 2018” tiks aizvadīts Igaunijas rallija čempionāta sezonas ceturtais posms. Dalību apstiprinājušas arī vairākas spēcīgas ekipāžas no Latvijas.

Viru rallijs norisināsies Igaunijas ziemeļos, pirmajiem diviem ātrumposmiem jau piektdien, 15. jūnijā notiekot Kundas pilsētiņā. Savukārt vēl septiņi ātrumposmi tiks veikti sestdien, 16. jūnijā, rallijam finišējot Kehalas trasē. Kopumā sportistiem ar laika kontroli plānots nobraukt vairāk par 106 kilometriem. Servisa parks atradīsies Tobias ciematā.

Netālu no Tallinas notiekošajam rallijam reģistrējušās vairāk par 60 ekipāžām, tostarp divas, kas startēs ar WRC klases tehniku. Tas būs mājinieks Georgs Gross (“Ford Fiesta RS WRC”) un ukrainis Valērijs Gorbans (“Mini John Cooper Works WRC”). Abi arī galvenie pretendenti uz uzvaru.

Uz augstiem rezultātiem cer arī vairāki spēcīgi sportisti no Latvijas, kas solījušies doties uz šo ralliju. “Neiksans Ralysport” sastāvā sevi pierādīt centīsies Jānis Berķis un Edgars Čeporjus (“Ford Fiesta R5”), “Ciedra Racing” komandu pārstāvēs Guntis Lielkājis un Vilnis Miķelsons (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), kamēr “Rallyworkshop” vienības godu aizstāvēs Emīls Blūms un Didzis Eglītis (“Mitsubishi Lancer Evo IX”).

Tāpat uz starta stāsies tādi spēcīgi piloti kā Prīts Koiks (“Ford Fiesta”), Ranno Bundsens (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”), Rainers Auss (“VW Polo”), Egons Kaurs (“Ford Fiesta”), Rolands Murakass (“Ford Fiesta”) un citi.

DALĪBNIEKU SARAKSTS

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool