Sirmača/Šimina ekipāža “Rally Liepāja” mērķē uz uzvaru

03/10/2017 |

Foto: fiaerc.com

Jau šīs nedēļas beigās norisināsies Eiropas rallija čempionāta noslēdzošais posms “Rally Liepāja”. Piedāvājam “ERC junior Under 28” klases ekipāžu pilotu komentārus pirms gaidāmajām cīņām.

Ralfs Sirmaics (LVA) Auto: ŠKODA Fabia R5
“Tāpat kā pagājušogad, centīšos uzvarēt, taču pēdējoreiz ar ŠKODA Fabia R5 braucu Azoru salu rallijā sezonas sākumā. Ceru ka testos pirms rallija varēšu atgūt ātrumu lai varu cīnīties par uzvaru. Protams, uzvara rallijā ir svarīga, lai varētu atrast sponsorus un nākamgad piedalīties vairāk kā divos čempionāta posmos.”

Nikolajs Grjazins (LVA) Auto: ŠKODA Fabia R5
“Man patīk grunts segums, kā arī dzīvoju Rīgā, tāpēc šis man būs kā mājas rallijs. Man patīk Latvijas ceļi, tie ir ātri un interesanti. Esmu par sevi pārliecināts, taču mēs rūpīgi gatavosimies, lai šajās sacensībās varētu cīnīties par uzvaru. Šos ceļus labi pazīstu, tie ir ļoti ātri un ir jābūt ārkārtīgi drosmīgam, lai tādos ātrumos brauktu līkumos, kā arī ir jāzina, kur ir saķeres robeža. Tas ir sarežģīti, taču pieredze tādos apstākļos ļoti palīdzēs.”

Pepe Lopess (ESP) Auto: Peugeot 208 T16
“Ierodamies Liepājā gatavi aizmirst sliktos rezultātus un visu sākt kā no jauna. Šis mums būs pilnīgi jauns rallijs, tāpēc mērķis ir iemācīties maksimāli daudz un atgūt labo tempu, kādu demonstrējām sezonas sākumā. Vispirms jau mums ar Peugeot 208 T16 ir jātiek līdz finišam, un, to darot, centīsimies braukt cik vien ātri spējam, lai 2017. gada ERC Junior U28 sezonu noslēgtu ar vietu uz goda pjedestāla. Tas būs grūti, taču darīsim visu, ko spējam, lai to sasniegtu.”

Hosē Svaress (ESP) Auto: Peugeot 208 T16
“Tagad dodamies uz sezonas pēdējo ERC posmu un ceram to noslēgt ar lielisku rezultātu, kas palīdzētu uz labas nots noslēgt šo sarežģīto sezonu. Esam bijuši ātri un auto bijis uzticams, taču trūcis stabilitātes. Centīsimies cīnīties par otro vietu sezonas kopvērtējumā. Protams, es labprātāk censtos noturēt pirmo vietu, taču darīsim visu, ko spējam, lai ar otro vietu atalgotu visas Peugeot Rally Academy komandas smago darbu. Rally Liepāja būs ļoti atšķirīgs no iepriekšējiem trim rallijiem, tāpēc tagad nepieciešams pārslēgties un sagatavoties gaidāmajām sacensībām.”

Izmantotie resursi:
www.lvrally.com

Izstrādā un uztur IG Studija
110 queries in 0,886 seconds.