Sesks/Mālnieks ceļā uz Igaunijas čempionu titulu un naudas balvu

13/10/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Šajā nedēļas nogalē „LMT Autosporta Akadēmijas” rallija ekipāža Mārtiņš Sesks/Andris Mālnieks startēs Igaunijas rallija čempionāta finālposmā. Cīņa būs ar augstām likmēm – čempionu tituls EMV6 klasē un iespēja iegūt 28 000 eiro lielu prēmiju.

 Rallija ekipāža Mārtiņš Sesks/Andris Mālnieks Sāremā apkārtnē aizvadīs Igaunijas rallija čempionāta noslēdzošo posmu. Patlaban lielākais sāncensis ir vietējais sportists Kens Torns, bet, lai abas ekipāžas cīnītos par uzvaru – jāfinišē, nedrīkst izstāties vai rasties tehniskas problēmas. EMV6 jeb R2 klasē šogad braucēji cīnās par sezonas galveno balvu – 28 000 eiro, kas ekipāžai palīdzētu spert soli tālāk un startēt JWRC vai ERC Junior čempionātos.

Ekipāžas treneris Uldis Briedis: „Šīs ir sezonas noslēdzošās un atbildīgākās sacensības Mārtiņa karjeras laikā, esam eksāmena priekšā. Vakar aizvadījām testus, kuros septiņas ekipāžas nobrauca no ceļa un arī mēs neiztikām bez piedzīvojumiem. Sacensību mērķis ir uzvara, bet ceļu stāvoklis šobrīd ir ļoti slidens un viltīgs – plāns vēl tiek veidots, jo šajās sacensībās uzvarēs gudrākais un meistarīgākais. Darīsim visu, lai parādītu mūsu labāko sniegumu.”

LMT Autosporta Akadēmijasvadītājs Dainars Dambergs: „Uzskatu, ka pēc pagājušās nedēļas „Rally Liepāja” Mārtiņš pierādīja, ka ir spējīgs uzņemties atbildību, nepadoties pēc neveiksmēm un lieliski tikt galā stresa situācijās. Šīs Igaunijas čempionāta sacensības notiek sīvākā konkurenta K. Torna mājās, kā visi zinām – tas var būt gan veiksmes faktors, gan spriedze, ar kuru grūti tikt galā. Abām šīm ekipāžām, lai uzvarētu kopvērtējumā, nepieciešama 1. vai 2. vieta. Igaunijas čempionātā ir cita punktu skaitīšanas sistēma, kur pat tad, ja uzvar šo ralliju, nav teikts, ka uzvar sezonas kopvērtējumā. Intriga saglabāsies līdz pat pēdējam mirklim.”

Informāciju sagatavoja:
Anda Treija

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool