Sasniegts jauns “Sieviešu dienas rallija” dalībnieču skaita rekords

13/03/2018 |

Foto: Facebook.com/parstipru

Par godu Starptautiskajai sieviešu dienai, pagājušās nedēļas nogalē, 10.martā aizvadīts Latvijā jau desmitais “Sieviešu dienas rallijs”.

Tajā šogad oficiāli savu dalību reģistrēja un startā pulcējās 800 ekipāžas, jeb 1600 oficiāli reģistrētās dalībnieces – stūrmane un pilote. Tas ir jauns dalībnieku skaita rekords. Jāņem vērā tas, ka katrā ekipāžā atradās vidēji divas līdzbraucējas līdz ar to „Sieviešu dienas rallijā” pavisam kopā piedalījās 3200 dāmu. Tas ir pietiekams skaits, lai „Sieviešu dienas rallija” 2018 vārds tiktu ierakstīts Pasaules rekordu grāmatā, tomēr, lai tas tiktu oficiāli apstiprināts, jāiesniedz pieradījumi par sasniegto rekordu. Dokumentu izskatīšana var aizņemt vairākas nedēļas.

Uzvaras laurus desmitajā „Sieviešu dienas rallijā” plūca meiteņu komanda ar nosaukumu “Klačas”, otrajā vietā “Daugavas kļuškas”, savukārt labāko trijnieku noslēdza “Sarkanās rozes”.

10.marta rītā “Sieviešu dienas rallija” dalībnieces pulcējās starta vietā “Biķernieku kompleksajā sporta bāzē”. Plkst. 10.00 tika dots starts desmitajam „Sieviešu dienas rallijam”. Dāmām, pareizi nolasot norādes, vajadzēja doties uz pirmo kontrolpunktu. Pēc pareizi atrasta pirmā kontrolpunkta un izpildītiem uzdevumiem, dalībniecēm veiksmīgi vajadzēja atrast vēl trīs kontrolpunktus. Pēc visu uzdevumu veiksmīgas izpildes dāmas finišēja „Biķernieku kompleksajā sporta bāzē”, savukārt  pēcāk devās uz afterparty norises vietu kultūras pilī „Ziemeļblāzma”.

Kā ierasts, jau no deviņiem vakarā dāmām tika pasniegtas atbalstītāju sarūpētās veicināšanas balvas 17 nominācijās.

Izmantotie resursi:
www.womensdayrally.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool