“Rally Liepāja” startēs desmitkārtējais Kanādas čempions Lestāžs

03/10/2018 |

Foto: Phillip Erikson |

Dalību Latvijas rallija čempionāta noslēdzošajā posmā Rally Liepāja šodien apstiprinājis desmitkārtējais Kanādas rallija čempions Antuāns Lestāžs. Kopā ar citu kanādieti Alanu Okvelu ekipāža startēs ar Neiksans Rallysport jaunuzbūvēto rallija automašīnu Ford Fiesta NRC Prototype.

Autoražotāja Subaru Kanādas komandas Subaru Rally Team Canada bijušais pilots Antuāns Lestāžs atklāja: ”Šī ir fantastiska iespēja doties pāri Atlantijas okeānam, lai kopā ar Neiksans Rallysport gūtu jaunu un unikālu pieredzi – lai gan startēsim Latvijas čempionātā, mēs brauksim tieši tajos pašos ātrumposmos, kuros brauks arī Eiropas rallija ekipāžas.”

“Man ir liels gods un lepnums, ka tik titulēts autosportists – 18 čempiontitulu īpašnieks, bijušais Subaru Rally Team Canada pilots būs pirmais, kurš uz starta oficiālās sacensībās izvedīs mūsu pirmo projektēto un būvēto Ford Fiesta NRC prototipu!” iesāk komandas Neiksans Rallysport vadītājs Māris Neikšāns.

“Ar Antuānu iepazināmies, kad pats startēju Kanādā notiekošajā ziemas rallijā Big White Winter Rally. Tā vārds pa vārdam aizrunājāmies un nospriedām, ka viņš labprāt pamēģinātu ko jaunu, bet tas noteikti nebūtu ar N grupas auto. Toreiz man nebija viņam atbilstoša piedāvājuma, bet jaunā prototipa būvniecības laikā sapratu, ka Ford Fiesta NRC spētu ieinteresēt šāda kalibra pilotu! Tas arī izdevās – sazinājāmies, izrunājām visus jautājumus, salikām atbildes uz papīra – un tagad jau Antuāns pošas uz Liepāju!”

“Auto būvējam kopš pagājušā novembra, un nu šis process faktiski ir noslēdzies – droši varu teikt, ka Proto klases auto debija ir Neiksans Rallysport šīgada nozīmīgākais notikums, kam atbilstoši arī gatavojamies. Pirms rallija mums paredzēti arī testi, lai jaunā auto debijai gan ekipāža, gan tehnika varētu sagaidīt vislabākajā gatavībā!” nobeidz Māris Neikšāns.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool