“Rally Liepāja” laikā būs noteikti satiksmes ierobežojumi

04/10/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Šīs nedēļas izskaņā, no 5. līdz 8. oktobrim, Olimpiskais centrs pārtaps par FIA Eiropas rallija čempionāta posma “Rally Liepāja” rallija centru, tādēļ apmeklētājiem būs jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

Sākot no ceturtdienas, 5.oktobra pulksten 7:00, apmeklētājiem tiks slēgta centrālās ieejas autostāvvieta, kura atrodas Olimpiskā centra priekšpusē. Piekļuve stāvlaukumam būs ierobežota līdz svētdienas, 8. oktobra pulksten 23:00.

Apmeklētāji aicināti izmantot pārējās stāvvietas ap Olimpiskā centra ēku un LOC Baseins&SPA.

FIA Eiropas rallija čempionāta posms Liepājā norisināsies jau piekto gadu, un visu šo gadu laikā LOC infrastruktūrā bāzējies arī rallija centrs. Rallija centrā atrodas rallija rīkotāju ofiss, mediju centrs un “Eurosport” birojs, kurā tiek apstrādātas pasākuma fotogrāfijas un gatavoti video raidījumi.

Rallija laikā Olimpiskajā centrā notiek administratīvā pārbaude, izvietots rallija vadības centrs, notiek žūrijas, FIA amatpersonu un tiesnešu apspriedes, kā arī notiek daļa no FIA ERC Junior Experience apmācībām.

Eiropas ātrākās rallija ekipāžas ieradīsies Latvijā, lai cīnītos par 2017. gada FIA Eiropas rallija čempionāta posma Rally Liepāja uzvarētāja godu. Liepājas un tās apkārtnē esošo novadu ceļos norisināsies Eiropas čempionāta sezonas pēdējais posms, un, visticamāk, tieši mūsmājās tiks noskaidrots jaunais čempiontitula ieguvējs.
Informāciju sagatavoja:
Anete Mūrniece
LOC Sabiedrisko attiecību speciāliste
Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool