“Rally Estonia” sāk jaunu sadarbību un gatavojas debijai WRC

07/02/2018 |

Foto: Gints Grīnfogels, 4rati.lv

Igaunijā notiekošās rallija sacensības “Rally Estonia”, kas šogad atgriezīsies apritē, ieguvušas jaunu ģenerālsponsoru un turpmāk oficiāli sauksies “Shell Helix Rally Estonia”.

Trīs reizes “Rally Estonia” bija Eiropas rallija čempionāta (ERC) posms, pēc tam nenotika, bet šogad atkal piedzīvos atgriešanos, kļūstot par Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu vienu no posmiem. Tajā pašā laikā sacensību rīkotāju galvenais mērķis ir nākotnē kļūt par pasaules rallija čempionāta (WRC) posmu.

“Vēl pirms sarunu uzsākšanas ar potenciālo galveno sponsoru, mūsu nosacījums bija sadarboties ar tādu zīmolu, kas ir starptautiski atpazīstams un saistīts ar starptautisko motoru sportu,” stāsta “Shell Helix Rally Estonia” direktors Urmo Āva. “Jau iepriekš esam sadarbojušies ar “Shell”, un kopumā viņi jau ilgi ir iesaistīti motoru sportā. Pasaules rallija čempionātā viņi ir “Hyundai Motorsport” komandas partneri, un arī mūsu mērķis ir kļūt par WRC posmu.”

Par godu tam šogad sacensībās piedalīsies jaunzēlandiešu pilots Heidens Padons ar iespaidīgo “Hyundai i20 Coupe WRC” automašīnu, kas tiek izmantota arī pasaules čempionātā.

“Rally Estonia” šogad notiks no 13. līdz 15. jūnijam Tartu apkaimē. Ņemot vērā sacensību vēsturi, kā arī grandiozās apbīcijas, tajās noteikti piedalīsies vērienīgs skaits sportistu, kā arī klātienē ralliju apmeklēs daudzi līdzjutēji.

Izmantotie resursi:
www.delfi.ee

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool