“Rally Estonia” kļūst par oficiālu WRC reklāmposmu

05/03/2019 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Šonedēļ Tallinā tika parakstīts līgums, kā rezultātā šovasar Igaunijā gaidāmās sacensības “Shell Helix Rally Estonia 2019” oficiāli būs pasaules rallija čempionāta (WRC) reklāmposms.

Rallijs norisināsies no 12. līdz 14. jūlijam Igaunijas Dienvidos – Tartu, Otepes, Elvas un Kanepi apkaimē, un būs viens no gada centrālajiem autosporta pasākumiem Baltijas valstīs. Zināms, ka uz starta stāsies arī vairākas pasaules čempionāta zvaigznes, kas startēs ar jaunākās paaudzes WRC klases automašīnām. Ielūgumu piedalīties sacensībās saņēmušas visas četras pasaules čempionātā startējošās rūpnīcu komandas, kurām tā būs laba iespēja patrenēties pirms augusta pirmajās dienās Somijā gaidāmā posma.

Pērn sacensības klātienē apmeklēja aptuveni 40 tūkstoši skatītāju, bet WRC reklāmposma statuss palīdzēs interesi vēl vairāk palielināt, prognozē rīkotāji.

Lai pasākums varētu notikt, ievērojamu palīdzību sacensību organizatoriem sniegusi Igaunijas valdība, šim notikumam atvēlot 980 tūkstošus eiro.

“Rally Estonia 2019” ietvaros tiks aizvadīts ne vien Igaunijas, bet arī Latvijas rallija čempionāta posms, līdz ar to uz ralliju ieradīsies arī daudzi latviešu autosportisti. Tāpat tas reizē būs FIA Eiropas rallija kausa izcīņas posms. Nav noslēpums, ka igauņu mērķis ir jau tuvāko gadu laikā sarīkot pasaules rallija čempionāta sacensības.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool