V.Grjazins noslīd uz otro vietu “Trophee Andros” kopvērtējumā

Ar izcīnītu sesto un otro vietu “Elite 2” klasē Francijā bāzētā ledus sacīkšu čempionāta “Trophee Andros” otro posmu noslēdzis latviešu komandas SRT pilots Vasīlijs Grjazins.

Vasīlijs Grjazins (“Renault Clio”) uzvarēja čempionāta pirmajā posmā, kas notika nedēļu iepriekš, turklāt toreiz tā bija viņa debija šajās sacīkstēs.

Šoreiz sportists, kurš SRT komandas sastāvā 2015. gadā brauks Eiropas junioru rallija čempionātā, pirmajā dienā ieņēma tikai sesto vietu starp 13 dalībniekiem, bet otrajā dienā ierindojās otrajā vietā. Uzvara abās dienās Laionelam Daziano (“Toyota Auris”), kurš tagad pārņēmis vadību sezonas kopvērtējumā. Grjazins noslīdējis uz otro vietu, bet zaudē tikai 12 punktus.

Spēcīgākajā klasē “Elite 1” Andoras ledus trasē startēja Nikolajs Grjazins (“Renault Clio”), kuru SRT sastāvā nākamgad redzēsim Latvijas rallija čempionātā R2 klasē. Gan pirmo, gad otro sacensību dienu, summējot punktus visos braucienos un finālā, viņš noslēdza priekšpēdējā 11. vietā. Savukārt pēc veiktiem diviem posmiem jaunākais no brāļiem Grjaziniem ir desmitais.

Uzvaru pirmajā dienā guva sezonas līderis Žans-Filips Dairo (“Mazda 3”), kamēr otrajā dienā viņam tik labi neveicās, bet pirmo vietu izcīnīja bijušais F1 pilots Olivjē Panī (“Toyota Auris”). Čempionāta vadībā aizvien titulētais Dairo, bet Panī tagad pacēlies uz otro vietu.

Nākošais posms notiks jau 19. un 20. decembrī.