Rallija komanda PROSPEED uzvar Krievijas čempionāta posmā Karēlijā

Aivja Egles vadītajai komandai PROSPEED-URALASBEST izdevies gūt uzvaru, kā arī trešo un devīto vietu Krievijas čempionāta trešajā posmā “Belije noči 2016”, kas norisinājās nedēļas nogalē.

Sacensībās, kas tika aizvadītas Karēlijā, startēja aptuveni 50 ekipāžas. Divu dienu laikā bija jāveic 12 ātrumposmi, kuru kopējais garums sastādīja 124 kilometrus.

Par rallija uzvarētājiem kļuva latviešu komandas PROSPEED-URALASBEST sportisti Staņislavs Travņikovs/Ņikita Gergeļs (“Mitsubishi Lancer Evo X”), kuri finišā par 15 sekundēm uzveica Oļega Toporova/Poļinas Muhinas (“Mitsubishi Lancer Evo IX”) ekipāžu.

PROSPEED-URALASBEST komandai ne vien uzvara, bet arī trešā vieta rallijā “Belije noči 2016”, jo aiz Travņikova un Toporova ekipāžas finišēja Sergejs Remeņņiks/Marks Rozins (“Mitsubishi Lancer Evo X”). Viņi no pirmās vietas ieguvējiem atpalika 28 sekundes.

Travņikova, Toporova un Remeņņika ekipāžas bija ātrākās ne vien absolūtajā, bet arī N4 klases vērtējumā.

Devītajā vietā sacensības pabeidza PROSPEED-URALASBEST komandas trešā ekipāža Igors Bulancevs/Aleksejs Kurnosovs (“Mitsubishi Lancer Evo X”). Viņi uzvarētājiem zaudēja tieši 5 minūtes, izcīnot sesto vietu N4 klasē.

Sesto vietu absolūtajā ieskaitē guva Grigorija Tregubova ekipāža, kas vienā no ātrumposmiem sajauca ceļus un ietriecās skatītāju mašīnās. Avārijas video >>