Ožjē testos Somijā smagi avarē, savainojumus negūst

21/07/2017 |

Foto: rallye-sport.fr

Smagu avāriju testu laikā pirms pasaules rallija čempionāta Somijas posma piedzīvojis “M-Sport” komandas pilots Sebastjēns Ožjē, par laimi tiekot cauri sveikā bez savainojumiem.

Gatavošanās vienam no ātrākajiem rallijiem sezonā Ožjē beidzās priekšlaicīgi, kad ceturtdienas pēcpusdienā sportista pilotētais “Ford Fiesta RS WRC” automobilis pēdējā mēģinājumā, tobrīd braucot ar sesto pārnesumu, līkumā trāpīja uz akmens, kā rezultātā salūza piekare, sekoja izlidošana no trases un ietriekšanās kokā. Mašīna tika pamatīgi bojāta, bet Ožjē traumas neguva.

Tiesa, tas ietekmēs komandas gatavošanos Somijas rallijam, jo auto nav iespējams atjaunot, lai šodien un rīt testos, kā bija plānots, varētu piedalīties Elfins Evanss un Tēmu Suninens. Līdz ar to Evansam Somijas posmā būs jāstartē bez dalības testos, kamēr Suninena gadījumā “M-Sport” vēl cer rast risinājumu, ātrāk ierodoties sacīkšu norises centrā Jiveskilē. Ožjē komandas biedrs Ots Tanaks testus noslēdza šīs nedēļas pirmajā pusē.

Nākamnedēļ gaidāmo Somijas ralliju Ožjē sāks kā čempionāta līderis, tuvāko sekotāju šobrīd apsteidzot par 11 punktiem. 2013. gadā viņš šajā posmā uzvarēja pirmo reizi, nākamos divus gadus piekāpās mājiniekam Jari-Mati Latvalam, bet pērn nobrauca no ceļa un labs rezultāts izpalika. Uz pjedestāla viņš Somijā kāpa arī 2010. un 2011. gadā.

Ožjē WRC testi Somijā:

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool