Loebs saglabā vadību Īrijas rallijā

Info: wrc.com

Arī pēc otrās dienas rallija vadībā ir „Citroen” komandas pilots Sebastiens Loebs, kurš tagad par 59 sekundēm apsteidz savu komandas biedru Daniju Sordo.

Dienas pirmajā ātrumposmā uzvarēja Loebs, par sešām sekundēm apsteidzot somu pilotu Latvalu. Arī nākamajā ātrumposmā labāko rezultātu uzrādīja Loebs. Arī šoreiz otrais bija Latvala, bet trešais palika Solbergs. Sordo šajā ātrumposmā kļūdījās un rezultātā savam komandas biedram Loebam zaudēja vairāk par 30 sekundēm.

13.ātrumposmā pirmais četrinieks finišēja pussekundes robežās. Pirmais bija Loebs, otrais Latvala, trešais Sordo, bet ceturtais palika Solbergs, kurš uzvarētājam zaudēja tikai 0,4 sekundes.

Dodoties uz servisa parku, kopvērtējumā pirmais četrinieks palika nemainīgs. Pirmais bija Loebs, otrais Sordo, bet trešajā un ceturtajā vietā divi somu sportisti – Latvala un Hirvonens, taču jāatzīmē, ka Hirvonenam uz papēžiem jau min Solbergs, kurš pēc 13. ātrumposma atpalika tikai par 12 sekundēm.

Nākošajā ātrumposmā visātrāko laiku uzrādīja Atkinsons, par 1,4 sekundēm apsteidzot Sordo. Hirvonens šajā ātrumposmā Latvalam atvinnēja 27 sekundes, un tagad kopvērtējumā no trešās vietas viņš atpaliek par 24 sekundēm.

Pēdējos divos ātrumposmos vairs nekas nemainījās un pēc otrās rallija dienas pārliecinošā vadībā atrodas Loebs. Otrais ir Sordo, kurš Loebam zaudē 59 sekundes, bet trešais ir Latvala.