Japanā Hirvonens saglabā vadību, Loebs avarē

Info: wrc.com

Arī pēc otras Japānas rallija dienas vadību saglabā “Ford” pilots Miko Hirvonens, kurš par 38 sekundēm apsteidz „Citroen” komandas pilotu Sordo.

Dienas pirmajā ātrumposmā uzvarēja Loebs, kurš par nieka 0,1 sekundi apsteidza Hirvonenu, taču jau otrajā ātrumposmā Hirvonens atspēlējās un uzvarēja Loebu par 0,3 sekundēm. Trešais palika Sordo, kurš somu pilotam zaudēja 12 sekundes.

Taču tad nāca liktenīgais 13.ātrumposms, kurā izkrita uzreiz divi pirmā trijnieka piloti. Vispirms otrās vietas ieguvējs Loebs vienā no līkumiem nesavaldīja savu „Citroen” automašīnu un ieslīdēja grāvi. Arī trešās vietas ieguvējs Latvala kļūdījās un avarēja 6,5 kilometrus pirms finiša. Rezultātā pēc šī ātrumposma līderis kļuva Hirvonens, uz otro vietu pakāpās Sordo, bet uz trešo – Henings Solbergs.

Nākamos trīs ātrumposmus diezgan pārliecinoši uzvarēja P.Solbergs, kurš šodien startē pēc Superrally sistēmas. Taču tas kopvērtējumā neko būtisku nemainīja, jo pirmo vietu saglabā Hirvonens, kurš par 35 sekundēm apsteidz Sordo.

Pēdējos divos īsajos ātrumposmos uzvarēja argentīnietis F.Villagra, tomēr pirmais pēc rallija otrās dienas palika Hirvonens, otrais Sordo, bet trešo vietu saglabāja H.Solbergs.