Grjazina ekipāžai avārija jau “Rallye Weiz” otrajā ātrumposmā

Kamēr vieni sportisti aizvadīja Latvijas rallija čempionāta posmu “Rallijs Latvija”, latviešu vienības “Sports Racing Technologies” pilota Nikolaja Grjazina ekipāža bija devusies uz Austriju, lai tur notikušajās sacensībās nedēļas nogalē turpinātu krāt pieredzi braukšanā pa asfaltu.

Divu dienu garumā tika aizvadīts Austrijas rallija čempionāta piektais posms “Rallye Weiz 2017”, kurā startēja 85 ekipāžas. No tām astoņas brauca ar R5 klases mašīnām, bet vēl trīs izmantoja WRC tehniku.

Smelties pieredzi braukšanā pa asfaltu uz Austriju bija devusies arī Nikolaja Grjazina ekipāža, kas šosezon piedalās Eiropas rallija čempionātā. Uz starta “Rallye Weiz 2017” sportists izgāja ar “Škoda Fabia R5”, turklāt saņēma pirmo starta numuru.

Pirmajā ātrumposmā Grjazins bija ātrs un ieņēma otro vietu, piekāpjoties tikai Hermanam Noibaueram (“Ford Fiesta RS WRC”), bet pārspējot Gervaldu Grosingu (“Ford Fiesta RS WRC”). Diemžēl jau 8.77 km garajā otrajā ātrumposmā Grjazina vārds rezultātos neparādījās – ekipāža bija piedzīvojusi avāriju un dalību sacīkstēs turpināt nevarēja.

Pēc veiktiem 13 ātrumposmiem un 164 kilometriem par sacensību uzvarētāju kļuva jau pieminētais Noibauers, kurš par nedaudz vairāk nekā divām minūtēm pārspēja titulēto Raimundu Baumšlāgeru (“Volkswagen Polo R WRC”). Uzvarētājam zaudējot vairāk par trim minūtēm, trešajā vietā ierindojās Nikijs Maijrs-Melnhofs (“Ford Fiesta R5”).