Evanss līderis pēc superspeciālā ātrumposma Polijas rallijā

30/06/2017 |

Foto: Moto Interia

Ceturtdienas vakarā ar superspeciālo ātrumposmu Mikolajkos, Polijā startēja pasaules rallija čempionāta kārtējais posms “74. Orlen Rally Poland 2017”, par līderi kļūstot britu pilotam Elfinam Evansam.

Slapjā trasē “Dmack Ford” pilots par 0.8 sekundēm apsteidza “Hyundai” pārstāvi Tjerī Noivilu, kamēr vēl par 0.1 sekundi lēnāks bija sezonas līderis Sebastjēns Ožjē no “M-Sport Ford” vienības. Ātrākais no “Toyota” komandas ar ceturto rezultātu bija Jari-Mati Latvala, bet pirmo piecinieku noslēdza igaunis Ots Tanaks (“M-Sport Ford”), kurš iepriekšējā posmā Sardīnijā guva savu pirmo uzvaru WRC karjerā.

Šobrīd, pēc aizvadītiem septiņiem posmiem, līderis Ožjē par 18 punktiem apsteidz tuvāko sekotāju Noivilu, bet Tanaks atrodas trešajā vietā, 33 punktus aiz vadībā esošā komandas biedra, bet tikai par vienu punktu apsteidzot Latvalu, kurš iepriekšējā posmā ieņēma otro vietu.

“M-Sport Ford” komanda Polijas rallijā devusi iespēju WRC klasē debitēt WRC2 čempionāta vienam no vadošajiem braucējiem Tēmu Suninenam. Pirmajā ātrumposmā soms bija 13. ātrākais. Tikmēr “Citroen” komandā Krisu Mīki aizstāj Andreass Mikelsens, kurš ceturtdien bija devītais ātrākais.

Polijas rallijā kopumā jāveic 23 ātrumposmi, kuru kopējais garums sastādīs 318.74 km. Sacīkstes noslēgsies svētdien.

Rezultāti pēc 1. ātrumposma:

Vieta Pilots Auto Rezultāts
1 GBR Elfyn Evans M-Sport Ford 1m44.4s
2 BEL Thierry Neuville Hyundai +0.8s
3 FRA Sebastien Ogier M-Sport Ford +0.9s
4 FIN Jari-Matti Latvala Toyota +1.3s
5 EST Ott Tanak M-Sport Ford +1.4s
6 FIN Esapekka Lappi Toyota +1.5s
7 NZL Hayden Paddon Hyundai +1.5s
8 FRA Stephane Lefebvre Citroen +1.5s
9 NOR Andreas Mikkelsen Citroen +1.6s
10 ESP Dani Sordo Hyundai +1.8s
Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool