Bijušais SRT pilots Jētss debitēs pasaules rallija čempionātā

26/06/2017 |

Foto: no sportistu privātā arhīva

Igauņu pilots Rauls Jētss, kurš iepriekšējā sezonā latviešu komandas “Sports Racing Technologies” sastāvā startēja Eiropas rallija čempionātā, šogad nolēmis spert soli uz priekšu un debitēt pasaules čempionātā.

Jētss šogad ieplānojis dalību trijos posmos pasaules rallija čempionātā, kur startēs WRC2 klasē. Sportists pirmo ralliju aizvadīs jau Polijā, kur sacensības gaidāmas no 29. jūnija līdz 2. jūlijam, bet pēc tam brauks arī Somijas un Velsas posmos.

Iepriekšējos gadus Jētss regulāri piedalījās Eiropas čempionātā, pērn pārstāvot “Sports Racing Technologies” komandu un augstākos rezultātus sasniedza Grieķijas un Igaunijas posmos, kur finišēja ceturtais. Jētss iepriekš regulāri piedalījies rallija sacīkstēs arī Latvijā.

Ja iepriekš viņa stūrmanis bija Andruss Toms, pasaules čempionātā Jētsam stenogrammu lasīs Kuldars Siks, kurš guvis bagātīgu pieredzi WRC, savulaik braucot kopā ar Urmo Āvu, Otu Tanaku un Juriju Protasovu. Viņa kontā ir tuvu pie 100 aizvadītiem posmiem un vienreiz, 2012. gadā Sardīnijas rallijā startējot kopā ar ar Tanaku, kāpis arī uz goda pjedestāla.

Tāpat kā iepriekš, arī pasaules čempionātā Jētss startēs ar iepazīto “Škoda Fabia R5” modeļa automobili, bet viņa komanda WRC2 seriālā būs “Team Tehase Auto”. Plānots, ka Jētss brauks arī sacīkstēs Igaunijas rallija čempionātā, kur stūrmaņa krēslā atgriezīsies Toms.

Izmantotie resursi:
www.ralli.ee

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool