Vorobjovam otrā vieta Baltkrievijas rallijā

2014. gada Latvijas čempioni Jānis Vorobjovs un Andris Mālnieks aizvadījuši Baltkrievijas čempionāta noslēdzošo posmu “Rally Belarus”, izcīnot otro vietu absolūtajā ieskaitē.

Uz sacensībām, kas norisinājās divu dienu garumā, latviešu ekipāža ieradās ar “Mitsubishi Lancer EVO X” automobili, kas šogad viņiem atnesa Latvijas čempionu titulu N4 grupā. Jāpiemin, ka šīs sportistiem bija pirmās sacīkstes kopš rudenī piedzīvotās lielās avārijas rallijā “Latvija”. Kopumā uz starta devās nepilni trīs desmiti ekipāžu.

“Rally Belarus” pirmajā dienā divi ātrumposmi tika atcelti, bet divi tomēr notika, turklāt tumsas apstākļos. Pirmo vietu pēc pirmās dienas ieņēma baltkrievs Sergejs Vjazovičs ar “Subaru Impreza STi N12”, bet Vorobjova ekipāža viņam tobrīd zaudēja mazāk par 5 sekundēm. Ļoti tuvu trešajā vietā latviešiem sekoja Ramūns Čapakausks no Lietuvas.

Tieši Čapakausks bija tas, kurš kļuva par šo sacensību uzvarētāju. Otrajā dienā tika veikti seši ātrumposmi, kuros ar “Mitsubishi Lancer EVO IX” startējušais lietuvietis izrādījās pārāks. Finišā nedaudz vairāk nekā 7 sekundes viņam zaudēja Vorobjovs, kamēr Vjazovičs noslīdēja uz trešo vietu, uzvarētājam zaudējot 37 sekundes.

Jāpiemin arī, ka Čapakausks saņēma sodu par it kā laicīgu neierašanos uz laika kontroli, kas vienubrīd pie pirmās vietas šajā rallijā ļāva tikt Vorobjovam un Mālniekam. Tomēr tiesneši vēlāk šo sodu atcēla, kā rezultātā mūsējiem jāsamierinās ar otro vietu.

Info: autosport.by / facebook.com