Sirmacis startēs ar “BMW”, Vorobjovs cīņā dosies ar “Mirage”

11/07/2017 |

Foto: NJFoto

Jau pavisam drīz tiks publicēts rallija “Latvija 2017” oficiālais dalībnieku saraksts, bet šobrīd organizatori jau atklājuši vairumu no sportistiem, kas dosies cīņā Latvijas rallija čempionāta ceturtajā posmā. Ir arī daži ļoti interesanti pieteikumi – Jānis Vorobjovs pirmo reizi šogad Latvijā startēs ar “Mitsubishi Mirage”, kamēr Ralfs Sirmacis cīņā dosies ar “BMW” markas auto.

Šobrīd publiskotajā provizoriskajā braucēju sarakstā atrodamas 63 ekipāžas, no kurām 21 gatavojas cīņai Latvijas rallija čempionāta ieskaitē. Reizē šis būs arī Baltijas rallija kausa izcīņas (“Baltic Rally Trophy”) posms, kurā piedalīsies 18 ekipāžas, kamēr 27 ekipāžas jau apstiprinātas dalībai Latvijas rallijsprinta čempionāta ieskaitē, bet uz starta vēsturisko auto klasē dosies vismaz 18 mašīnas.

No spēcīgākajiem pilnpiedziņas kategorijas pilotiem, kas startēs Latvijas rallija čempionātā jāmin soms Kalle Rovanera (“Škoda Fabia R5”), Jānis Berķis (“Ford Fiesta R5”) un Jānis Vorobjovs, kurš pirmo reizi šogad Latvijā startēs ar pērn labi iepazīto pilnpiedziņas “Mitsubishi Mirage”. Tiesa, ar šo auto sportists jau piedalījies Žemaitijas rallijā Lietuvā, kur izdevās izcīnīt uzvaru absolūtajā ieskaitē.

No vienas ass piedziņas kategorijas braucējiem jāizceļ Mārtiņš Sesks (“Peugeot 208 R2”), kurš šogad ievērojami progresējis, slavenā Petera Solberga dēls Olivers (“Peugeot 208 R2”), kā arī Ralfs Sirmacis. Eiropas rallija čempionāta pērnā gada bronzas medaļnieks šoreiz savu “Škoda Fabia R5” nomainījis pret “BMW 320” un brauks RK1 klasē.

Liela daļa no Latvijas čempionāta dalībniekiem brauks arī Baltijas kausa ieskaitē, kur startēs pazīstamais Dakaras rallija dalībnieks Benedikts Vanags no Lietuvas (“Skoda Fabia R5”).

Līdzjutējus noteikti īpaši iepriecinās iespaidīgais “Audi Quattro”, ko pilotēs Ivars Velme. Viņš startēs rallijsprinta ieskaitē.

Sacensības notiks nākamās nedēļas nogalē, 22. un 23. jūlijā.

Provizoriskais dalībnieku saraksts >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool