Sirmacim “Rallijs Latvija” beidzies vēl nesācies

21/07/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Ceturtdien aizvadīto testu laikā tehniskas problēmas piemeklējušas 2016. gada Eiropas rallija čempionāta bronzas medaļnieku Ralfu Sirmaci, līdz ar to viņam nāksies izlaist šīs nedēļas nogalē gaidāmo ralliju “Latvija”.

Šogad Sirmača ekipāža gan Eiropā, gan Latvijā startē neregulāri, tomēr “Sports Racing Technologies” vienības sportisti, ar stūrmani Artūru Šiminu, bija nolēmuši pirmo reizi sēsties aizmugures piedziņas “BMW 320i E36” automašīnā, lai piedalītos Latvijas čempionāta posmā, kas 22. un 23. jūlijā norisināsies Rīgā un tās apkaimē.

Ar sociālo tīklu starpniecību Sirmacis pavēstījis, ka ceturtdien testu laikā mašīnai radās problēmas ar dzinēju, līdz ar to rallijs “Latvija” viņam ies secen.

“Diemžēl esam izstājušies no “Rallijs Latvija” vēl pirms starta,” raksta sportists. “Mašīna šoreiz vienkārši nevēlējās ar mums sadarboties, un mēs tur neko nevaram padarīt. Tiksimies nākamreiz.”

Tikmēr ekipāžas stūrmanis Šimins paudis iespējamību, ka svētdien ar “Mitsubishi Lancer Evo” izies uz starta minirallijā “Latvija”.

Tikmēr zem Latvijas karoga startējošais krievu pilots Nikolajs Grjazins šonedēļ “Sports Racing Technologies” sastāvā plāno piedalīties Austrijas čempionāta posmā “Rallye Weiz”, kas notiks uz asfalta seguma. Ekipāžai, kas startēs ar “Škoda Fabia R5”, piešķirts 1. starta numurs, bet ātrumposmi gaidāmi šodien un rīt, 21. un 22. jūlijā.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool