Mūsas trasē augustā norisināsies “Youngtimer Rally” pasākums

20/07/2017 |

Foto: youngtimerrally.lv

Šī gada 5. augustā Latvijas Antīko automobiļu klubs rīko pasākumu “Youngtimer” automašīnu entuziastiem. Pirmo reizi šis pasākums norisināsies Mūsas trasē – tagad pazīstama ar nosaukumu “Mūsa Raceland”. Šis būs “cars&coffee” formāta pasākums, bet papildus būs arī iespēja izmēģināt atjaunoto autokrosa trasi.

Paralēli norisināsies nelielas sacensības pa Mūsas trasi (dalības maksa 10EUR par 5 apļiem). Ja nevēlaties braukt ar savu auto, tad uz vietas ir iespēja iznomāt sagatavotus “Volvo 740” par 35EUR/10apļi. Ķiveres dalībniekiem obligātas (tās iespējams iznomāt arī uz vietas).

Pasākumā ir iespēja piedalīties ar automašīnām, kuras atbilst “Youngtimer Rally” katalogam. Ja jūsu spēkrats nav šajā katalogā, bet ir vēlme piedalīties un uzskatāt, ka jūsu auto ir interesants, īpašs vai piemērots, droši piesakieties – izskatīsim individuāli. Laipni aicināti piedalīties arī klasiskie motocikli un automašīnas, kas ražotas līdz 1945. gadam. Lūgums līdz pasākumam parupēties par sava spēkrata tehnisko un vizuālo stāvokli un spožumu! Organizatori patur iespēju atteikt dalību pēc saviem ieskatiem.

Pasākums būs ģimenēm draudzīgs – būs iespēja ne tikai aplūkot klasiskos spēkratus, bet arī izmantot visas “Mūsa Raceland” sniegtās izklaides un atpūtas iespējas. Pašiem mazākajiem apmeklētājiem ir izveidota Bērnu pilsēta, kurā tiek nodrošināta arī bērnu pieskatīšana. Savukārt tie, kuri jau sasnieguši vismaz sešu gadu vecumu, jau var sākt izmantot “Mūsa Raceland” piedāvātās autosporta izklaides – braukāt ar bērnu džipiem, bērnu kvadricikliem un bagijiem. Tie, kuri vēlas atpūsties, nesaistīti ar autosportu, aicinām apmeklēt pludmali pie Mūsas upes, lai uzspēlētu volejbolu, iznomātu piknika vietu ar grilu un oglēm, vai izpeldētos.

Trases atrašanās vieta – braucot no Bauskas par A7/E67 šoseju Kauņas virzienā un 4. kilometrā aiz Bauskas zīmes nogriežoties pa labi pie “Mūsa Raceland” norādes.

Ierašanās pasākuma norieses vietā no 11:00. Iebraukšanas maksa – 5 EUR no automašīnas. Skatītājiem ieeja bez maksas.

Reģistrācija >>

Izmantotie resursi:
www.youngtimerrally.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool