LMT Autosporta Akadēmijai sākas sezonas aizņemtākā daļa

LMT Autosporta Akadēmijai sākusies gada aizņemtākā sezonas daļa. Līdz pat septembra vidum faktiski katru nedēļas nogali Akadēmijas jauniešiem būs sacensības.

Sestdien, 25. jūlijā, trasē varējām redzēt trim no četriem LMT Autosporta Akadēmijas pilotiem. Vislabāk veicās Tomam Lielkājim/Tomam Pirktiņam, kuri Latvijas rallijsprinta čempionāta posmā Viekšniai-Mažeikiai ieņēma trešo vietu 2WD Open grupā un finišēja desmitie absolūtajā ieskaitē. Šāds rezultāts sasniegts, pat neskatoties uz pārsisto riepu trešajā ātrumposmā.

Ceturtie 2WD Open grupā un 15. absolūti šajā rallijsprintā bija Mārtiņš Sesks/Māris Kulšs. Akadēmijas jaunākais pilots, 15 gadīgais Sesks, ar katru ātrumposmu jutās arvien pārliecinošāk pie jaunās Ford Fiesta R2 stūres, ar kuru Mārtiņš aizvadīs visus atlikušās sezonas rallijus.

Tikmēr komandas daiļākā dalībniece – Beate Klipa – pirmo reizi mūžā startēja Žiguļu kausa sacensībās. Lielajā konkurencē Beate ar katru braucienu savu sniegumu uzlaboja, bet dienas beigās finišēja 38. vietā, apņemoties vēl kādu reizi atkal kāpt pie žiguļa stūres, lai jau pacīnītos par augstākām pozīcijām.

Nākamās sacensības komandai – 1. augustā Vecpilī, kur notiks Latvijas autokrosa čempionāta priekšpēdējais posms. Tajā ar B600 bagiju startēs Beate Klipa.

Savukārt nedēļu vēlāk – no 6. līdz 8. augustam – 300 ezeru rallijā Lietuvā startēs visas LMT Autosporta Akadēmijas rallija ekipāžas: Emīls Blūms/Reinis Vilsons, Toms Lielkājis/Toms Pirktiņš un Mārtiņš Sesks/Māris Kulšs.