Dzenīša/Bērziņa ekipāža izcīna otro vietu žurnālistu rallijā “Press Rally”

Jau 21. reizi šogad norisinājās žurnālistu rallijs jeb “Press Rally 2016”, uzvaru izcīnot ukraiņiem, bet otro vietu ieņemot Mārtiņam Dzenītim un Kristapam Bērziņam no Latvijas.

Sacensības rīkoja Lietuvas žurnālistu klubs, bet tas visās trīs Baltijas valstīs – startēja Lietuvā, Panevēžā, pēc tam ātrumposmi tika aizvadīti Latvijā – Biķerniekos un 333 trasē, bet finišs sasniegts Igaunijā, Jeulumē un Pērnavā. Šogad rallijs bija rekordgarš, bet ātrumposmi – pavisam citādi nekā iepriekšējos gadus.

Par uzvarētājiem “Press Rally 2016” autosacīkstēs kļuva Sergejs Kravecs un Stass Pelenskis no Ukrainas, kuri startēja ar “Mitsubishi Lancer Evo X”.

Otro vietu absolūtajā ieskaitē šajā rallijā tikmēr guva Mārtiņš Dzenītis un Kristaps Bērziņš, kuri startēja ar priekšpiedziņas “Ford Fiesta R2”.

Savukārt trešo vietu izcīnīja lietuvieši Ramūns Fetings un Agnese Laucuviene, kuri uz starta izgāja ar “Opel Corsa OPC”.

Dzenīša/Bērziņa ekipāža finišā uzvarētājiem zaudēja 24 sekundes, bet pārliecinoši uzvarēja klasē “1600”, kur tuvākos sekotājus apsteidza par gandrīz 4 minūtēm.

Normunds Avotiņš/Krišs Karnītis ar “Hyundai i20 T-GDI” cīnījās “Eco” klasē, izcīnot uzvaru.

Oskars Kaņeps-Kalniņš/Viesturs Ozols ar “VW Golf GTi” cīnījās klasē “2000”, sīvā cīņā tiekot pie trešās vietas savā ieskaitē.

Startēja arī Ainārs Zariņš/Daiga Ormane ar “Audi A4 Avant 1,9 TDI”, kuri kļūdaini tika ieskaitīti klasē “1600”. Šī kļūda, ko tiesneši vēlāk vairs neizmainīja, maksāja neiegūtu otro vietu dīzeļauto vērtējumā.