Rallijā “Sarma” startēs arī Māris Neikšāns, vairāki pieteikumi R5 klasē

05/02/2018 |

Foto: Facebook.com/BenediktasVanagas

Pēdējās dienās rallijam “Sarma”, kas notiks jau šīs nedēļas nogalē, pieteikušie arī Māris Neikšāns un Anrijs Jesse, tāpat saņemti vairāki pieteikumi no ekipāžām, kas startēs ar R5 klases auto.

Savulaik bijis viens no favorītiem, šobrīd Neikšāns rallija sacensībās startē neregulāri. Pērn viņš vairākās sacīkstēs piedalījās kā stūrmanis rallijkrosa pilotam Reinim Nitišam, pēdējos gados arī startējis atsevišķos rallijos Ziemeļamerikā. Rallijā “Sarma 2018” viņu atkal redzēsim pilota krēslā, braucot ar “Mitsubishi Lancer Evo X”.

Tikmēr latviešu komanadas PROSPEED ekipāža ar krievu sportistiem Igoru Bulancevu un Janu Bulancevu sacensībās piedalīsies ar “Ford Fiesta R5”. Ar šo auto viens no Krievijas spēcīgākajiem pilotiem šogad jau startēja rallijā Karēlijā, tomēr tehnisku problēmu dēļ izstājās. Komandas braucēji Staņislavs Travņikovs un Aleksejs Bašmakovs brauks ar “Mitsubishi Lancer Evo IX”.

Viens no favorītiem “Sarmā” noteikti būs Dakaras rallija dalībnieks Benedikts Vanags, kurš trasē dosies ar ar “Škoda Fabia R5”.

10. februārī Gulbenes apkaimē gaidāmajās sacensībās plāno startēt kopumā 85 ekipāžas.

Dalībnieki >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool