Pirmajās dienās Sāremā rallijam piesakās vairāk nekā 170 ekipāžas

07/09/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Lai gan pieteikšanās Igaunijā gaidāmajam Sāremā rallijam sākās vien otrdien, 5. septembrī, šobrīd dalībnieku sarakstā atrodamas jau vairāk nekā 170 ekipāžas.

Daudzu sportistu un līdzjutēju iemīļotās rallija sacensības Sāremā salā šogad notiks 13. un 14. oktobrī. Lai gan starts ir pēc vairāk nekā mēneša, jau šobrīd dalībnieki izrāda neticami lielu interesi. Tas arī nozīmē, ka visiem vieta uz starta var nepietikt, jo noteiktais dalībnieku skaits ir 150 ekipāžas, ko gan organizatori pēc vajadzības un iespējām drīkst palielināt.

No ātrākajiem pilotiem, kas jau pieteikuši dalību, jāmin Georgs Gross (“Ford Fiesta RS WRC”), Egons Kaurs (“Ford Fiesta Proto”), Rainers Auss (“Volkswagen Polo Proto”), Rauls Jētss (“Škoda Fabia R5”), Sīms Plangi (“Mitsubishi Lancer Evo X”), Giedrs Notkuss (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), Ranno Bundsens (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”), arī zem Latvijas karoga braucošais Nikolajs Grjazins (“Škoda Fabia R5”). Pēc ilgāka pārtraukuma trasē redzēsim Margusu Murakasu (“Audi S1”).

Runājot par latviešu pilotiem, sacensībās gatavojas startēt Edgars Balodis (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”), Guntis Lielkājis (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), Ivars Velme (“Audi Qattro A2”), Rolands Jaunzems (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”), Rolands Baldiņš (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), Mārtiņš Sesks (“Peugeot 208 R2”), Arnis Alksnis (“BMW M3”) un Lauris Bērziņš (“Volkswagen Golf”). Startēs arī ar Latvijas licenci braucošais Olivers Solbergs (“Peugeot 208 R2”).

Liela interese arī no smago auto GAZ ekipāžu puses, bet, kamēr lielāko dalībnieku skaitu sastāda Baltijas valstu sportisti, īpaši mājinieki igauņi, pieteikušies arī somi, krievi, briti, kā arī dažu citu nāciju pārstāvji.

Sāremā rallijā šogad divās dienās būs jāaizvada 11 ātrumposmi, trīs no tiem piektdienas vakarā, bet pārējie astoņi sestdien pa dienu.

DALĪBNIEKU SARAKSTS

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool