No šodienas sāk tirgot biļetes uz “Rally Talsi 2018”

10/04/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

No šodienas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un internetā var iegādāties ieejas biļetes uz 2018. gada Latvijas rallija čempionāta posmu Rally Talsi, kas šogad notiks sestdien, 19. maijā Talsu novadā. No 10. līdz 12. aprīlim Biļešu Serviss akcijas Karstās Cenas laikā, biļete uz ralliju maksās vien EUR 9, bet no 13. aprīļa līdz 13. maijam Rally Talsi biļeti varēs iegādāties par iepriekšpārdošanas cenu – EUR 10. Sacensību norises nedēļā, sākot ar 14. maiju, ieejas biļete maksās EUR 15.

Nemainīgi, arī šogad Rally Talsi iesāks Latvijas rallija čempionāta 2018. gada sezonas vasaras daļu, bet sacensību dalībnieku pulku papildinās arī vēsturisko sporta auto ekipāžas, Latvijas rallijsprinta čempionāta dalībnieki, un Youngtimer Rally regularitātes sacensību kolorītie auto, kas ražoti 20. gadsimta 60.-80. gados.

Rally Talsi sāksies piektdien, 18. maijā, kad dalībniekiem paredzēta administratīvā pārbaude, iesākot pēdējo sagatavošanās posmu pirms atbildīgā starta. Jau pēcpusdienā notiks testa ātrumposms, bet piektdienas vakarā Talsu pilsētas centrā tiks dots rallija ceremoniālais starts. Pirmā ātrumposma sākums plānots sestdien, 19. maijā, plkst. 9:30,  pēc kura dalībniekiem Talsu novadā būs jāveic kopumā 10 ātrumposmi, tajā skaitā arī īpašais pilsētas ātrumposms pa līkumotajām Talsu ielām. Rallija apbalvošanas ceremonija norisināsies sestdienas vakarā Sauleskalna estrādē, kur jau no dienas vidus notiks lielais vasaras atklāšanas lielkoncerts Lielais Blieziens Talsos 2018. Rallija apmeklētājiem der zināt, ka uz katras Rally Talsi ieejas biļetes atradīsiet unikālu kodu, kuru izmantojot, lielkoncerta biļeti iepriekšpārdošanā varēs iegādāties par samazinātu cenu – EUR 5!

Rally Talsi apmeklētājiem svarīgi atcerēties, ka Biļešu Serviss iegādātās ieejas biļetes pirms došanās uz ātrumposmiem būs jāapmaina pret aprocēm. Visu informāciju par ieejas biļešu apmaiņas punktiem atradīsiet interneta mājaslapā www.rallytalsi.lv. Bērniem līdz 10 gadu vecumam un invalīdiem ieejas sacensībās būs bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Unbedahts
RA Events

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool