Mikelsens WRC karjeru turpinās “Hyundai” sastāvā

06/09/2017 |

Foto: ABC Nyheter

Norvēģu rallija pilots Andreass Mikelsens šīs pasaules čempionāta sezonas atlikušo daļu pavadīs “Hyundai” vienības sastāvā, tika paziņots otrdien.

Iepriekšējās sezonās Mikelsens startēja “Volkswagen” rūpnīcas komandas sastāvā, bet pēc tās aiziešanas no WRC bija spiests meklēt vietu citur. Šo sezonu viņš uzsāka pie R5 klases auto stūres, bet vēlāk tika iekļauts “Citroen” WRC komandā. Vislabākais Mikelsenam izdevās aizvadītais posms Vācijā, kur sportists izcīnīja augsto otro vietu.

Otrdien tika paziņots, ka atlikušajos trīs šīs sezonas WRC posmos Mikelsens startēs “Hyundai” komandā, nākamajās sacensībās Spānijā nomainot Heidenu Padonu, bet Velsā un Austrālijā ieņemot vietu pie Danija Sordo auto stūres.

Paredzams, ka nākamgad Mikelsens “Hyundai” sastāvā aizvadīs pilnu sezonu, bet tas vēl oficiāli nav apstiprināts. Neoficiāli zināms, ka 2018. gadā “Hyundai” vienībā pilnu sezonu aizvadīs gan Mikelsens, gan Tjerī Noivils, kamēr trešo mašīnu savā starpā dalīs Padons un Sordo.

Tikmēr “Citroen” rindās no 6. līdz 8. oktobrim gaidāmajā Spānijas rallijā brauks Kriss Mīke, Stefans Lefevrs un Halids Al Kasīmi, un tas nozīmē, ka Kreigam Brīnam šo posmu nāksies izlaist.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool