Māris Neikšāns: “Ātrākajās trases vietās neriskējām”

26/02/2018 |

Foto: Lina Arnautova

Pagājušās nedēļas nogalē notikušajā Krievijas rallija čempionāta otrajā posmā “Rally Peno 2018” veiksmīgu startu aizvadījusi latviešu vienība “Neiksans Rallysport”. Tās vadītājs un pilots Māris Neikšāns atzīst, ka ar rallijā pieredzēto ir apmierināts.

“Neiksans Rallysport” vienība sacensībās startēja ar trim ekipāžām. Jānis Berķis un Edgars Čeporjus (“Ford Fiesta R5”) ieguva otro vietu absolūtajā ieskaitē, krievu sportisti Deniss Rostilovs un Dmitrijs Ļebediks (“Mitsubishi Lancer Evo IX”) izcīnīja trešo vietu rallija kopvērtējumā un uzvarēja N4 klasē, kamēr Māris Neikšāns un Anrijs Jesse (“Mitsubishi Lancer Evo X”) bija ceturtie kopējā vērtējumā un otrie N4 klasē.

“Šis bija burvīgs ziemas rallijs ar saviem izaicinājumiem, jo vairums ekipāžu šajos specifiskajos ceļos nebija braukušas,” komandas sociālajos tīklos ziņo Māris Neikšāns. “Mūsu ekipāžas uzrādīja ļoti, ļoti cerīgus rezultātus. Jānis Berķis parādīja, ka ir atguvis ātrumu, bet Deniss Rostilovs vēlreiz pierādīja, cik ātri spējīgs mācīties.”

Neikšānas vērtē arī savu sniegumu: “Kas attiecas uz mūsu ātrumu, bijām šeit, lai gūtu baudu un prieku, reizē iespējami vairāk atgūstot sacīkšu braukšanas izjūtu. Brīžiem rezultāti kļuva labāki, dažreiz savukārt nespēju uztvert visu, kas rakstīts stenogrammā, tādēļ vajadzēja samazināt ātrumu un ievērot drošāku braukšanu. Zaudējām laiku ātrajās sekcijās, kur neriskējām tik ļoti kā mūsu konkurenti, taču tā ir daļa no spēles. Gribu pateikties mehāniķiem – servisa parkā apstākļi nebija silti un vasarīgi, paldies, ka sagatavojāt mašīnas mūsu ekipāžām.”

Izmantotie resursi:
Facebook.com/NeiksansRallysport

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool