“Louna-Eesti” rallijam piesakās Gardemeistera/Caunes ekipāža

16/08/2017 |

Foto: tonigardemeister.com

Jau nākamās nedēļas nogalē Igaunijas dienvidos tiks aizvadītas rallija sacensības “Louna-Eesti Ralli 2017”, uz starta stājoties arī sportistiem no Latvijas.

“Louna-Eesti Ralli 2017” vienlaikus būs gan Igaunijas, gan Latvijas rallija čempionātu posms, līdz ar to spēcīgākajiem braucējiem no abām valstīm būs laba iespēja mēroties spēkiem vienam ar otru.

Šobrīd dalībnieku sarakstā atrodamas jau vairāk nekā 90 ekipāžas. No ātrākajiem igauņu pilotiem, kas pieteikušies dalībai “Louna-Eesti Ralli 2017”, jāmin Rainers Auss (“Volkswagen Polo”), Sīms Plangi (“Mitsubishi Lancer Evolution”), Ranno Bundsens (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”), Georgs Gross (“Ford Fiesta WRC”) un pasaules čempionāta dalībnieks Rauls Jētss (“Škoda Fabia R5”).

Interesants pieteikums saņems no “TGS Worldwide” komandas, kuras vadītājs Tonijs Gardemeisters arī stāsies uz starta. Kādreizējais pasaules rallija čempionāta dalībnieks startēs ar “BMW M3” aizmugures piedziņas automašīnu, bet viņa stūrmanis būs latvietis Krišjānis Caune.

Sacensībās piedalīsies arī Latviju pārstāvošais soms Kalle Rovanpera (“Škoda Fabia R5”), kurš šogad ir ceļā uz otro Latvijas čempiona titulu. Nopietni kandidāti uz pjedestālu noteikti būs Jānis Vorobjovs un Ivo Pūķis (“Mitsubishi Mirage Space Star”), tāpat startēs Guntis Lielkājis/Ivars Grošus (“Mitsubishi Lancer Evo IX”), Rolands Jaunzems/Ainārs Kalniņš (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”), Jānis Berķis/Edgars Čerpojus (“Ford Fiesta R5”), Mārtiņš Sesks/Andris Mālnieks (“Peugeot 208 R2”) un citi.

Rallijs notiks divas dienas. Piektdienas, 25. augusta vakarā tiks veikti trīs ātrumposmi, bet pārējie astoņi norisināsies sestdien, 26. augustā. Kopējā ātrumposmos veicamā distance sastādīs 127 kilometrus.

PROVIZORISKAIS DALĪBNIEKU SARAKSTS

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool