Lietuvietis Valeiša Talsu rallijā pirmo reizi startēs ar R5 klases auto

27/04/2018 |

Foto: Twitter.com

Sportisti aktīvi turpina pieteikšanos “Rally Talsi”, kas tiks aizvadīts jau pēc trim nedēļām. Šobrīd dalībnieku sarakstā jau vairāk par 40 ekipāžām un arī daži patīkami pārsteigumi.

Talsu rallija pieteicies lietuviešu pilots Egidijs Valeiša, kuru līdzšinējās sezonās dažādās sacīkstēs varējām vērot pie aizmugurējās piedziņas “BMW M3” stūres. Šogad sportists nolēmis iet citā virzienā un jau Talsos pirmo reizi startēs ar pilnpiedziņas “Ford Fiesta R5” automašīnu, faktiski piesakoties cīņai par uzvaru absolūtajā vērtējumā.

Jau ziņojām, ka kā viens no pirmajiem rallijam pieteicās ukrainis Valērijs Gorbans ar “Mini John Cooper Works WRC”. Tāpat vieni no favorītiem uz pirmo vietu būs Jānis Berķis un Edgars Čeporjus, kuri cīņā dosies ar arvien labāk iepazīto “Neiksans Rallysport” sagatavoto “Ford Fiesta R5”. Šīs komandas sastāvā startēs arī rallijkrosa zvaigzne Reinis Nitišs ar stūrmani Andri Mālnieku (“Mitsubishi Lancer Evo X”), Elviss Hermanis un Gatis Veilands (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”), kā arī vācietis Lazars Kāns (“Mitsubishi Lancer Evo IX”) un ukrainis Volodimirs Volkovs (“Mitsubishi Lancer Evo IX”).

Pēc ilgāka pārtraukuma rallija trasē atkal būs redzams Gatis Panavs, kurš kopā ar stūrmani Aināru Kalniņu startēs vēsturisko automobiļu ieskaitē. Ekipāža pārstāvēs spēcīgo “Sports Racing Technologies” komandu un startēs ar “Mitsubishi Evo IV”. Pieteikušies arī vēsturisko auto klases favorīti Ivars Velme un Andris Velme ar iespaidīgo “Audi Quattro A2”.

Talsos ar savu klātbūtni priecēs Mārtiņš Sesks un Renārs Francis. Lai gan Eiropas rallija čempionātā ekipāža šosezon pārstāv “Opel” rūpnīcas komandu, Latvijā viņus atkal redzēsim “LMT Autosporta Akadēmijas” sastāvā un braucot ar “Peugeot 208 R2” automašīnu. Viņu spēcīgākais konkurents noteikti būs norvēģis Olivers Solbergs, kurš arī startēs ar šāda modeļa auto, taču “Sports Racing Technologies” sastāvā.

Spēcīgi pretendenti cīņā par vadošajām vietām noteikti būs Edijs Bergmanis/Edgars Grīns (“Mitsubishi Lancer Evo IX”) un Emīls Blūms/Didzis Eglītis (“Mitsubishi Lancer Evo IX”) no “Rallyworkshop” vienības. Tāpat labu ātrumu varam sagaidīt no poļa Roberta Kocika, kurš startēs ar “Ford Fiesta Proto”.

Pieteikšanās turpinās.

DALĪBNIEKI

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool