Lietuvas 300 lakes rally ātrākais Gridauskas ar WRC

Info, foto: Dace Janova (4rati.lv)

Sestdien finišēja Lietuvā, Zarasai apgabalā jau trešo gadu pēc kārtas notiekošais „300 lakes rally”, Lietuvas rallija čempionāta 5.posms.Rallijā startēja 73 ekipāžas, tostarp sešas arī no Latvijas.

Par sacensības uzvarētāju kļuva Sauļus Girdauskas/Adrian Aftanaz ar Škoda Fabia WRC, otrais- Kaspars Koitla, trešajā vietā rallija kopvērtējumā Dominika Butvilas ekipāža.

Ātrākā no Latvijas ekipāžām finišā bija Jānis Feldmanis/Anrijs Jesse, kuri izcīnīja otro vietu 1.klasē un piekto rallija kopvērtējumā. Prieks arī par Gintu Bremzi/Tomu Freibergu – viņi ralliju noslēdza 15.vietā kopvērtējumā.

Octas.lv ekipāža Aivars Bērziņš/Ivo Pūķis pievērsa lietuviešu publikas uzmanību ne tikai ar sava ar Mitsubishi EVO VIII jaunām krāsām, bet arī atzīstamu rezultātu – 16.vieta kopvērtējumā pēc pirmās dienas ātrumposmiem. Diemžēl salūzušas pusass dēļ rallija otrajā dienā pēc 8.ātrumposma no tālākas sacensības ekipāža bija spiesta izstāties.
Miks Ernstons/Rihards Rāviņš otrajā dienā uz starta vairs neizgāja auto bojājumu dēļ.
Jānis Vorobjovs ar stūrmani Arturu Žeibi (BMW M3), kurš pirmajā rallija dienā priecēja skatītājus ar atraktīvo braukšanu, tehniska defekta dēļ netika līdznākamās dienas pirmā ātrumposma startam.
Pēc 6.ātrumposma izstājās arī daugavpilieša Sergeja Blaževica ekipāža.