Liepājas rallijā STARD komandas sastāvā startēs japāņu pilots

08/04/2019 |

Foto: fiaerc.com

Austrijas sacīkšu komandas STARD sastāvu papildinājis rallija pilots Hiroki Arai, kurš piedalīsies Eiropas rallija čempionāta posmos. Kā zināms, rallijkrosā šo vienību pārstāv latvietis Jānis Baumanis.

25 gadus vecais Arai līdzšinējās sezonās pārstāvēja somu vienību”Tommi Makinen Racing” un jau guvis vērtīgu starptautisko pieredzi – iepriekšējās divas sezonas viņš brauca WRC2 pasaules čempionātā ar “Ford Fiesta R5”. Caur līdzšinējo programmu Arai bija cerības nākotnē kļūt par “Toyota” rūpnīcas pilotu, taču tam acīm redzot nebūs lemts piepildīties.

Manfrēda Štola komandā STARD sportists plāno piedalīties Eiropas rallija čempionāta sacensībās, kur turpinās startēt ar R5 klases mašīnu un cīnīsies ERC1 Junior kategorijā, tāpat Arai stāsies uz starta Japānas rallija čempionātā. Zināms, ka Arai piedalīsies jau maijā gaidāmajā “Rally Liepāja”, tāpat viņa plānos šogad vēl trīs citi posmi Eiropā.

Tiek ziņots, ka Arai tiks iesaistīts arī STARD nākotnē plānotajos motoru sporta projektos kā attīstības pilots.

Savulaik ar Štolu sadarbojās Hiroki tēvs Toši Arai. 2013. gadā viņš startēja ERC posmos “Stohl Racing” komandas sastāvā.

Hiroki Arai ir piedalījies arī sacensībās Latvijā. 2015. gadā viņš ar “Subaru Impreza STi R4” automobili startēja “Rally Latvija”, izcīnot piekto vietu absolūtajā ieskaitē, uzvaru R4 klasē un trešo vietu LRC1 grupā.

Izmantotie resursi:
www.fiaerc.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool