Liepājas rallijā avarējušais Magalešs jau kaļ nākotnes plānus

12/10/2017 |

Foto: fiaerc.com

2017. gada Eiropas vicečempions rallijā Bruno Magalešs pēc “Rally Liepāja” piedzīvotās avārijas atzīst, ka jūtas samērā labi, turklāt portugāļu pilots jau šobrīd kaļ plānus par nākamo sezonu.

Liepājas rallijā Magalešs smagi avarēja pilsētas ātrumposmā, ietriecoties kokā, pēc kā nonāca slimnīcā. Šobrīd sportists aizvien jūt sāpes, taču saka, ka nekādas sekas uz turpmākajām gaidām sportā tas neatstās.

“Jūtos labi,” atzīst Magalešs. “Mans ķermenis sāp, bet tas ir normāli pēc šādām avārijām. Es pilnībā atlabšu.”

“Rally Liepāja” sacensībās Magalešs piedalījās pirmo reizi karjerā, taču pirms starta viņam vēl bija teorētiskas izredzes pārspēt poli Kajetanu Kajetanoviču cīņā par titulu. Izstāšanos piedzīvoja abi, bet sezonas izskaņā Kajetanovičs ir čempions, kamēr Magalešam pienākas otrā vieta.

Sportists neslēpj, ka ar sezonu kopumā ir apmierināts un vēlas arī 2018. gadā braukt Eiropas rallija čempionātā, mērķējot uz pirmo vietu kopvērtējumā.

“Negribēju, lai notiek tas, kas notika, bet kopumā, tas, ko šogad esam paveikuši – izcīnītā otrā vieta ir neticams rezultāts,” stāsta pilots. “Uz Liepāju devos, lai uzvarētu. Tas nenotika, bet tagad koncentrējos jaunam projektam uz nākamo gadu, jo mīlu šo čempionātu un gribu atgriezties. Kopumā mans sniegums ir kļuvis labāks, arī šajā rallijā, ātrumposmu veicot otro reizi, ievērojami progresēju. Šis bija ļoti specifisks rallijs un jau iepriekš zināju, ka iegūt titulu būs ļoti sarežģīti. Tomēr mēs centāmies, es mēģināju cīnīties par to.”

Izmantotie resursi:
www.fiaerc.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool