Lielkājis, Grjazins un Rovanpera startē Somijas čempionāta posmā

17/02/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Šīs nedēļas nogalē notiekošajā Somijas rallija čempionāta posmā “SM Vaakuna-Ralli 2018” uz starta izgājušas arī pāris Latviju pārstāvošās ekipāžas, kamēr pēc piektdienas vakarā veiktā pirmā ātrumposma līderis ir divkārtējais Latvijas čempions Kalle Rovanpera.

Sacensības tiek aizvadītas Somijas dienvidu daļā esošās Mikeli pilsētas apkaimē. Rallijs startēja ar superspeciālo ātrumposmu piektdienas vakarā, savukārt sestdien pa dienu jāveic vēl seši ātrumposmi, garākais no kuriem sasniegs nepilnus 28 km, bet kopumā ar laika ieskaiti būs jāmēro aptuveni 115 km.

Somijas čempionāta otrajā posmā startēs spēcīgākie šīs valsts piloti, aptuveni 20 ekipāžām startējot ar R5 klases mašīnām. Ar “Škoda Fabia R5” cīņā devies arī 2016. un 2017. gada Latvijas čempions rallijā Kalle Rovanpera, kurš pēc 1.5 km garā piektdienas ātrumposma izvirzījies sacensību vadībā.

Tāpat uz Somiju devusies latviešu vienība “Sports Racing Technologies” ar sportistiem Nikolaju Grjazinu un Jaroslavu Fjodorovu, kuri arī startē ar “Škoda Fabia R5”. Pēc pirmā ātrumposma viņi ir septītie, tomēr rezultāti pagaidām ļoti blīvi.

Tāpat “SM Vaakuna-Ralli 2018” startē latvieši Guntis Lielkājis un Ivars Grošus ar “Mitsubishi Lancer Evo IX”, kuri pērn jau piedalījās šajā ziemas rallijā, izcīnot trešo vietu savā klasē. Pagaidām viņi savas ieskaites līderi.

REZULTĀTI TIEŠSAISTĒ

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool