Lielkāja un Seska ekipāžas startēs Tartu rallijā

13/07/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Šīs nedēļas nogalē Tartu pilsētā un tās apkaimē norisināsies Igaunijas rallija čempionāta ceturtais posms, uz kuru dosies arī dažas ekipāžas no Latvijas.

“Tartu Rally 2017” autosacīkstes tiks aizvadītas 14. un 15. jūlijā. Jau piektdienas vakarā notiks pirmie četri ātrumposmi, kuru kopējais garums sastādīs 24,88 km, bet sestdien tiks veikti vēl seši ātrumposmi ar kopgarumu 46,75 km. Kopā ar pārbraucieniem veicamā distance būs 397,59 km.

Ātrumposmu programma >>

Sacensībām apstiprinātas 82 ekipāžas, tostarp vairāk par desmit, kas startēs ar GAZ smagajiem vēsturiskajiem auto.

1. starta numurs ticis mājiniekam Georgam Grosam, kurš cīņā dosies ar “Ford Fiesta RS”, 2. numurs piešķirts ukrainim Valērijam Gorbanam, kurš brauks ar “Mini John Cooper WRC”, bet ar 3. numuru uz auto sāniem trasē dosies igauņu pilots Egons Kaurs, kura rīcībā būs pašu darbnīcā būvētais “KM Proto”. No spēcīgākajiem pilotiem, kas startēs Tartu rallijā, jāmin arī Rainers Auss (“Volkswagen Polo”), Sīms Plangi (“Mitsubishi Lancer Evo”) un Ranno Bundsens (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”).

Tāpat rallijā piedalīsies vairāki latvieši. Ar 8. numuru uz starta stāsies Gunta Lielkāja un Viļņa Miķelsona duets, kuri brauks ar “Mitsubishi Lancer Evo IX”, kamēr vieni no favorītiem priekšpiedziņas kategorijā būs Mārtiņš Sesks un Andris Mālnieks ar “Peugeot 208 R2”. Kopā ar krievu pilotu Dmitriju Feofanovu startēs stūrmanis Normunds Kokins (“Mitsubishi Lancer Evo IX”).

Dalībnieku saraksts >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool