Lēbs trases pierakstīšanas laikā Čīlē piedzīvo avāriju

09/05/2019 |

Foto: Twitter.com/sophia_wrc

Deviņkārtējais pasaules rallija čempions Sebastjēns Lēbs, gatavojoties šonedēļ gaidāmajām sacensībām Čīlē, piedzīvojis avāriju, saduroties ar kravas mašīnu.

Šajā nedēļas nogalē pirmo reizi WRC posms notiks Čīlē, bet iepriekšējās dienās sportisti jau izbrauca ātrumposmus, lai pierakstītu trasi. Arī “Hyundai” komandas ekipāža Sebastjēns Lēbs un Daniels Elena veidoja stenogrammu rallijam, trasē dodoties ar baltu 1. sērijas “BMW”, kad ceļā gadījās kravas auto, ar ko notika sadursme.

Negadījumā neviens necieta un jau mazliet vēlāk pats Lēbs sociālajos tīklos izplatīja ziņu par notikušo.

“Gribu informēt, ka ar mums viss ir kārtībā,” pēc negadījuma rakstīja Lēbs. “Kravas auto brauca atpakaļgaitā, un mēs tajā ietriecāmies. Nekas nopietns. Dienu turpinām pēc plāna.”

Pirmie seši ātrumposmi Čīles rallijā notiks piektdien, vēl seši gaidāmi sestdien, bet noslēdzošie četri – svētdien. Šīs būs trešās grants sacensības sezonā, sportistiem ātrumposmos mērojot kopumā 304 kilometrus.

Lēbs šosezon piedalījies trijos no aizvadītajiem pieciem posmiem, taču pagaidām uz pjedestāla nav ticis, lai gan punktus izcīnījis visas reizes un kopvērtējumā ieņem desmito vietu. Vadībā šobrīd viņa komandas biedrs Tjerī Noivils, kuram desmit punktu pārsvars pār “Citroen” pilotu Sebastjēnu Ožjē. Igaunis Ots Tanaks no “Toyota” vienības pēc divām ne tik spožām sacīkstēm atkritis uz trešo vietu un šobrīd ir 28 punktus aiz Noivila, kurš uzvarējis pēdējos divus posmus pēc kārtas.

Izmantotie resursi:
www.tuttomotoriweb.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool